Wpis z mikrobloga

ile w waszych pizzeriach kosztuje zwykła pizza z szynką i pieczarkami 32/42 cm? wiem że wszystko drożeje, restauracje to już w ogóle odpływają ale to co się dzieje w moim niewielkim rodzinnym mieście wydaje mi się przesadą. mała pizza 38 zlotych. jak to u was wygląda?
#pizza #jedzenie #restauracja
  • 11
@szzzzzz: Raz na rok czy dwa lata jadam pizzę w lokalach, więc nie mam jakiegoś wielkiego rozeznania w cenach. Ale akurat tydzień temu byłem w nowo otwartej pizzerii i tam te "zwykłe pizze" kosztowały w okolicach 28 zł. Mała miejscowość, 25 tys. mieszkańców, ale pizzeria dopiero co otwarta, więc to chyba też może mieć wpływ na cenę.
@szzzzzz 51.99 +15zl dostawa/obsluga zamówienia,
38 +23zl dostawa/obsługa zamówienia,
64.99 + 27zl dostawa obsluga zamówienia
to pierwsze 3 z ubera
bez ubera
w pizzy hut 50.99 + 2 zl za pudełko,
w telepizzy od 50,
dagrasso 29.40+5 zl dostawa,
najbliższa nie sieciowa, ale bardzo słaba pizzeria 39 +6 zl dostawa
#warszawa
@szzzzzz: Jedna z dwóch najlepszych pizzerii w mieście. Pizza z szynką i pieczarkami. Rozmiar średni 33cm. Cena 30zł po niedawnej podwyżce.

Ja ostatnio robię sobie pizze sam. A jak już kupuję to z krewetkami za 40zł rozmiar 33cm, która jest cenowo z wyższej półki w tej pizzerii.
@szzzzzz: ok. 32cm 35-40zł w zależności od knajpy. Drożej jest jak zamiast prosciutto cotto jest jakaś inna szynka np. mortadella con pistacchio, a np. zamiast pieczarek to boczniaki (tak np. jest w ciao a tutti i kosztuje 39zł).
Dużych placków w lokalach w których zamawiam to nie ma. Tylko włoskie pizzerie mnie interesują. I rzadko też jadam taką kompozycję. Podejrzewam, że by się udało znaleźć i koło 30zł ale grzebiąc teraz