Wpis z mikrobloga

Nowokoledzy na tagu odpaleni aż miło, posty #!$%@?ą jak z karabiu prawie dobe już, każdy oglądał kiedyś i chce być w temacie. Każdemu nagle szkoda menela, "wojtka" i musi wtrącić swoje 3 grosze. Nam może być smutno że kontentu nie bedzie, ale koniec końców lepiej dla jego, koniec wkręcania go na czarne szprychy, koniec #!$%@? na kase, koniec bezmyślnej egzystencji. Jedyne na co teraz liczyc to że grubas zaraz po nim się zawinie i kończymy ten teatrzyk dla jakim się stała szkolna. #kononowicz
  • 7
@Midnight_Animal: Zaczynają też powstawać debilne teorie które tworzą ludzie którzy w ogóle nie ogarniają nic w tym uniwersum. Pod filmikami jak major dostaje plaskacza za "ekipę" od prezesa speluny to ludzie piszą że to on go zabił.
Ogólnie to dryblas sobie też #!$%@?ł że major akurat u niego umarł, bo teraz zganiana jest na niego wina, co rudemu i jego ekipie jest na rękę, a nowo-nowoszkolni którzy przyszli po śmierci majora
@Midnight_Animal: Przez najbliższy tydzień albo i dłużej będziemy świadkami potężnej pracy mózgów nowo przybyłych. Potem przycichnie, ale jak na razie to dryblas jest srogo atakowany, niby fazi do niego jedzie z ekipą, nie wiem ile w tym prawdy. Najbardziej bawią mnie smęty jak to ludziom jest smutno bo kukła umarła, a obszar jako pierwszy psychofan to już przebił wszystko jak powiedział że czuje się jakby ktoś bliski mu umarł i mówił
Pod filmikami jak major dostaje plaskacza za "ekipę" od prezesa speluny to ludzie piszą że to on go zabił.


@Teutonic_Reich: matko bosko, nie sądziłem, że w tych okolicznościach aż tak się uśmieję xD No ale niestety taka jest cena wzrostu zainteresowania tematem. Przychodzi stado baranów i wymyśla cuda wianki. A jeszcze dodajmy do tego, że szkolna ma wybitnie gęstą fabułę, wybitnie "głęboki iceberg", nawet wytrawni widzowie się czasem gubią, nie wszystko
Przychodzi stado baranów i wymyśla cuda wianki. A jeszcze dodajmy do tego, że szkolna ma wybitnie gęstą fabułę, wybitnie "głęboki iceberg", nawet wytrawni widzowie się czasem gubią, nie wszystko oficjalnie widać, wiele dzieje się między wierszami i poza kamerą

@NicolasLatifi: To prawda, ale to nie tylko czytanie debilizmów na naszym tagu, ale również na niektóre niewinne osoby może zostać zrobiona nagonka albo ktoś oberwie rykoszetem.