Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kupiłem w świetnej promocji NINTENDO Switch OLED Model The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom Edition.
Tak sobie leży na półce i zastanawiam się co z nią zrobić (innego Switcha już mam). Sprzedać (teraz myślę, że od ręki pójdzie za 1500 zł) czy trzymać? Jest szansa, że ta edycja jakoś zyska na wartości?

#zelda #nintendoswitch #nintendo #switch
BetPay - Jakiś czas temu kupiłem w świetnej promocji NINTENDO Switch OLED Model The L...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 11
Tak sobie leży na półce i zastanawiam się co z nią zrobić (innego Switcha już mam). Sprzedać (teraz myślę, że od ręki pójdzie za 1500 zł) czy trzymać? Jest szansa, że ta edycja jakoś zyska na wartości?


@BetPay: #!$%@? wie
@BetPay: Tego jest tyle, że raczej na cenie nie zyska.


@krolik_wie_lepiej: może zyska ale dopiero za kilka lat. + trzeba brać poprawkę na to, że w #!$%@? osób mogło tak pomyśleć.

Dla przykładu nie wszystko co zelda to drożeje. Drozeje to co się mało sprzedało np zeldy na wii u. Taka zelda twilight princess na wii jest stosunkowo tania. Patrząc na to jak to się wala po marketach zakładam, że
  • 0
stanieć nie stanieje


@tomaszek1161: Właśnie boję się, że wyjdzie jakiś Switch Pro, nowa generacja, a ceny OLEDów polecą do np. 1000 zł, a ja stracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BetPay: tylko to limitka jest i na nówce ci za te kilka lat nie spadnie cena. Na przykładzie 3dsa z autopsji, nówkę kupiłem za 300 zł w Ultimie zwykłego 3dsa białego. Mam dalej wszystkie pudełka itd., więc nawet używkę obecnie koło 500 zł nie będę mieć problemów sprzedać. Nowe 3DS różnych generacji schodzą przy tym za powalone pieniądze, szczególnie limitki jak wersja NESowa czy ta z Zeldy
@BetPay Patrząc na ceny starych konsol to to się średnio opłaca takie trzymanie. Na wartości to może zyska tyle ile pieniądz na wartości straci. To, że jest to wersja Tears of the Kingdom też niewiele wnosi. Dużo tych konsol zostało rzucone na rynek.

Jak nie potrzebujesz teraz tej gotówki to możesz trzymać. Za dwadzieścia trzydzieści lat może będzie coś warte ekstra lub dla Ciebie lub Twoich dzieci to będzie mieć jakąś wartość