Wpis z mikrobloga

@aleksander79: Za domem tego nękanego Pana stoi kolejny. Wiemy coś o jego mieszkańcach i ich stosunku do sprawy? Chodzi mi o nr 116C - ładne i zadbane obejście mają. Dalej w lewo polną drogą widać kolejną nieruchomość. Czy ludzie tam mieszkający też mają takie jazdy z nimi?
@szczurek_87: O ile dobrze pamiętam ten dom Pani Bożeny i teraz tego typa to był dom tych "psycholi" wcześniej. To oni go chyba sprzedali Pani Bożenie. I katalizatorem całego nękania było niby jakieś roszczenie co do opłaty za ten dom. Tzn. wiesz...tu pewnie są inne czynniki jak zryta bania co niektórych ale "oficjalnie" chodzi o jakieś rozliczenia. Więc myślę, że jak im nie zajdziesz za skórę to oni nie mają do
@szczurek_87: Tak jest - to oni kupili dom od Pani Bożeny, ale twierdzą że zostali oszukani na rozmiarach domu (łączna powierzchnia była mniejsza). Policja niewiele może zrobić, natomiast mam wrażenie, że gdyby sąsiadami nie były starsze uległe osoby, to nie eskalowałoby to do takich rozmiarów.
@need_some: Myślę że niezależnie kto by tam mieszkał to by psychicznie tego nie uniósł. Ci ludzie wygrywają bo społeczeństwo, to lokalne, najbliższe otoczenie... odwraca głowę i nie reaguje. Gdyby cała wieś wzięła w obronę nękanego to by wyglądało to inaczej. Codzienne wizyty u nękanego Pana, wsparcie i obecność innych ludzi na posesji i w domu nękanego Pana. Coś na wzór straży i dyżurów sąsiedzkich. Nieustanne zawiadamianie policji, prokuratury przez okolicznych mieszkańców
@aleksander79: @szczurek_87 @To_ja_moze_pozamiatam @need_some Z tego co widziałem po filmach tego walniętego Andrzeja Kościuszko, to sa filmy gdzie są dokumenty sprzedaży domu tego co ma rodzna Kościszuko przez Bożenę Wołowicz.

Ona deklarowała na skanie umowy notarialnej, że dom ma łącznie 132 m2 powierzchni. Rzeczoznawca co pomierzył wyliczył jedynie 95 m2. No i teraz jeśli to jest prawda, to rodzina Kościuszko ma prawo czuć się oszukana bo jakby nie patrzeć zawyżono rozmiar
@MWittmann: wcześniej mieszkali w blokach. Tam też podobno "napadali" na sąsiadów - te same metody nękania. Jeśli nawet ta Bożena ich oszukała, to niech idą do sądu...

Poza tym co ma z tym wspólnego nowy sąsiad? He?

Jeśli Wołowicz jest przestępca to dlaczego od tyłu lat chodzi na wolności? Panna K. podobno prawniczka? Na co czeka? Niech się wykaże i udowodni oszustwo rzekomej oszustce.
@szczurek_87: Chryste ten naród jakiś posrany. Dostaniecie #!$%@? triggera to nawet nie widzicie:

Nie popieram metod rodziny Kościuszko bo to jest patologia i powinni ponieśc za to srogą karę.


Napisałem, że nie popieram tej patologii oraz uważam, że powinni być stosownie ukarani za nękanie/stalking/napaść na drugą osobę.