Wpis z mikrobloga

@DorodnyTucznik: zależy ile masz metrów.
Może nieaktualne, ale 3 lata temu taniej mi było wziąć stolarza na wymiar z zabudową pod sam sufit niż gotowe szafki z Ikei z dziurami bo przecież gotowej szafki nie wydłużę.
(Instalacja w Warszawie, stolarz z Mławy chyba dojeżdżał i towar dowoził)
@DorodnyTucznik: no raczej bez montażu. Mogę ci wieczorem podesłać na priva cennik ikeiwskiej kuchni, którą ostatnio składałem. Literka L 6 szafek wiszących, narożna nerka, 5 stojących, w tym 4 z szufladami (również kilka ukrytych szuflad było) łącznie z tą pod zlew.
@DorodnyTucznik: można bez problemu. Nie wiem jak z gwarancją przy własnym montażu. Dobra to co opisałem to było 17k z mikrofalą, zmywarką i okapem, czyli minus 4k za sprzęt. Ikea metod biały. Montaż chyba miał być 3k
@DorodnyTucznik: Ja bym Ci polecał planowanie kuchni z IKEA. Usługa kosztuje niewiele a masz koncepcję, jak wygląda kuchnia i wycenę. Wtedy sobie możesz i ze stolarzem dyskutować i porównać.
Ja 2 lata temu zrobiłem kuchnię właśnie przez IKEĘ (też U) i się nie bawiłem w stolarzy. Zaletą jest to, że jak Ci coś nie pasuje później bądź się zepsuje to jeden klik i można wybrać inne fronty albo wymienić uszkodzone elementy.