Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! W związku z wojną, staram się pomóc jak tylko mogę, więc zacząłem tworzyć grę komputerową, z której dochód będzie przeznaczony na zakup dronów dla armii ukraińskiej. Gierka nazywa się SoldatZ.

Czy jest ktoś, kto pomógłby mi w dwóch tematach?

1. Jak to wypromować
2. Jak być "przezroczystym", żeby mi nikt nic nie zarzucił - chodzi raczej o jakieś raporty niż pokaż ile zarobiłeś

Dzięki wielkie! Gierka to top-down a'la Cannon Fodder, robię to razem z Majorem Czernobajewem (tym gościem, co dzwoni do ruskich). W grze jest jego głos :)

Jakby ktoś był w stanie pomóc, prośba o kontakt: heathensoftware@gmail.com :) Dzięki!

Tutaj zdjęcie z menu gry, w komentarzach kilka innych screenów.

#wojna #rosja #ukraina
manjan - Cześć Mirki! W związku z wojną, staram się pomóc jak tylko mogę, więc zaczął...

źródło: soldatz_menu

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@manjan: Eh, ja jestem trochę zawiedziony, że nie wyszła do tej pory taka gierka od twórców "Nikt nie mieszka pod latarnią" pod tytułem "Zero Losses". Taki horror o mobilnych krematoriach.

Gra miała pierwotnie wyjść rok temu w lato, potem z końcem 2022, potem cisza, ale ostatnio wyszedł taki teaser więc widać, że coś się tam jednak dzieje.
ChochlikLucek - @manjan: Eh, ja jestem trochę zawiedziony, że nie wyszła do tej pory ...
  • Odpowiedz