Wpis z mikrobloga

@LukaszTV: @BadSebastian Młode siksy wychowane na tik toku i instagramie myślą, że świat jest wesoły i kolorowy xD
Są naiwne i głupie. Marzą o zwiedzaniu świata cykaniu fotek w bikini jak jakieś lewandowskie. No i oczywiście o jakiś śniadych księciach co świetnie tańczą bachate (taniec ocieraniec jak by ktoś nie wiedział). Z takimi głupotami nawrzucanymi do głowy nie dziwie się, że są podatne na jakieś manipulacje.

W wypadku tej anastazji to
@BadSebastian: U kobiet wiek nie ma znaczenia, jak ma nasrane za młodu to i na starość rozumem nie grzeszy. Moja żona jakiś czas temu była się spotkać z koleżankami z pracy w klubie, część to były ciężarówy więc piły tylko soczki. W końcu wszystkie ruszyły na parkiet i po 30 min wróciły do stolika. Wszystkie oprócz mojej i jednej koleżanki zaczęły popijać swoje soczki lub drinki bez jakiejkolwiek refleksji. To naprawdę
@zzbkk: takie sytacjie zdarzają się każdego dnia, to media decydują o tym kiedy ludzi ma to poruszyć. Przypadek jak każdy inny, dobrze, że nagłaśniają pewnie ustrzegnie to nie jedną kobitkę, ale to tylko efekt uboczny, docelowo ma to wzbudzić dyskusjie by osiągnąć jakiś zamierzony cel.
mam nadzieję, że inne kobiety wyciągną wnioski i naukę z tego


@LukaszTV: Niestety nie wyciągną. Te które miały wyciągnąć to już wyciągnęły na podstawie wcześniejszych przypadków. Te pozostałe będą nadal twierdzić, że przecież nie ma prawa ich nikt zamordować czy zgwałcić.