Wpis z mikrobloga

Ta cała Analstazja miała założone chyba z 20 grup, że ja szukają po 10 tysięcy simpów i juleczek wspierających zbiórki różne, na każdym portalu informacje, nawet zagranicznych, youtuberzy nagrywajacy podcasty, pewnie teraz beda protesty itp a wszystko dlatego że ma tzipe i zadziałał efekt aureoli.

Tymczasem chłop się powiesił na przystanku 1 artykuł.

Albo zaginięcie chłopa przeciętnego 5 udostępnień w tym 2 to osoby z rodziny i 4 komentarze w tym jeden że pewnie zachlał.

#blackpill #p0lka #przegryw #takaprawda
  • 17
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: jesteś kolejnym, który się do tego przyczynia. Skąd taka popularność tematu? No przez hejt chłopów, a jak wiadomo hejt to najlepsza reklama. Im większa popularność tym więcej chętnych na pomoc się znajdzie.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Bo ona ma tzipe incelu i może jak już się wyszaleje na każdej możliwej kutandze to może jest szansa że urodzi dzieci, czy Ty urodzisz dzieci i uratujesz nam demografię incelu? No właśnie przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: bo ten chłop się powiesił z własnej woli a ja zamordowali i jeszcze pół żywa porzucili , gdzie miała świadomość że umiera nie z własnego wyboru , Nie czujesz różnicy?
On śmierć wybrał z własnej woli , a ona została zamordowana mimo że tego nie chciała
  • Odpowiedz
@Linnior88: Chłopy są często popychani do samobójstwa przez innych poprzez ciągłe gnębienie itd. bo ktoś chciałby go zabić ale nie może bo morderstwo jest nielegalne, także też bym część z nich zaliczył pod morderstwa
  • Odpowiedz
@JohnWayneGacy: zdradzę Ci sekret kobiety tez są gnebione , przykład? Całe technikum byłam gnebiona przez kolegów z klasy za wagę więc faceci też są potworami i się nie wybielaj i nie rób z siebie ofiary
  • Odpowiedz
@Linnior88: No pewnie że są, przecież nikt nie mówi że faceci są perfekcyjni to głównie oni sprawiają innym facetom też piekło i to oni też mają bekę jak facet zaginie a jak kobieta to od razu biegną pomóc do czego Ty piejesz teraz?
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: widzę kolega incel się jakiś wyszczekany zrobił. No już wracaj na drugą połowę zmiany w kołchozie #!$%@?ć na socjale pozostałych żywych Anastazji. I nie filozofować mi tu tylko za robotę się wziąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ksut_Melodi: Nic z tych rzeczy towarzyszu przegrywie. Nie muszę pracować i mi z tym dobrze a co najważniejsze nie narzekam z tego powodu ale ty leć co pewnie nocka ? ktoś musi pracować zeby ten ktoś nie musiał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: 20 grup, 20 zbiórek i kolejne zbiórki na ściągnięcie ciała do Polski. Po prostu ludzie są podatni emocjonalnie na cierpienie kobiet, dzieci i zwierząt dlatego cwaniaki próbują zarobić pieniądze na zwykłej naiwności i fałszywej empatii.
  • Odpowiedz