Wpis z mikrobloga

@Smasher69: no to pomnoz to 50-100 przez 3 lub 4 i wyjdzie ci ile włosów ci wypadło podczas tego okresu niemycia :D. wypadnięte włosy zazwyczaj zostają na głowie i dopiero podczas czochrania widać jak wylatują, a więc podczas mycia właśnie.
Jak włosy zaczną wypadać i nie ma to podłoża stresowego ani dieta itd... To nic nie pomoże, było nawet coś na you tube jak lekarz się wypowiadał, tak samo jak się sterydy weźmie u jednego może to przyśpieszyć ten proces albo start a u innych spoko. A są też tacy co w miesiąc stracą, jak już machina ruszy to jedynie przeszczep jak już masz sito... Mam kolegę co wszystkiego próbował dosłownie i
@glos_ze_zlewu: Mi nic nie daje ale może Tobie da... Nie wiem, wiem że, kolega próbował wszystkiego a i tak my wypadły... Mi wylatują a też wszystko łykałem. Zamiast samej biotyny w rossmannie masz misie na zdrowe włosy zestawienie witamin i minerałów na włosy + biotyna. Często są promki z 45--26 zł albo Twój Cel To Gęste i długie włosy 54 zł
LOXON MAX 5% płyn przeciw wypadaniu włosów - 60 ml
@glos_ze_zlewu: Możesz jeszcze ampułki proteinowe kupić i wcierać ale mało tego dajesz. Zwykle takie ampułki dodaje się do maseczek regeneracyjnych w salonie fryzjerskim w celu nawilżenia i odżywienia wysuszonego i zniszczonego włosa jak babka przychodzi ale ile to da to nie wiem... Bo te zabiegi na krótko poprawiają wygląd włosów u babki zwykle 2 tyg. potem wraca i zostawia 100 zł a wszystko trwa ok. godz.
@Zwierz33: No myślę, że nie będę na własną rękę specjalnie sięgał po takie sposoby wyszukane bo jeśli to androgrenowe łysienie to tak jak piszesz nic już nie pomoże :p Może kiedyś się wybiorę do lekarza, żeby się upewnić.
@glos_ze_zlewu: Nie wiem czy jest sens iść z tym do lekarza. Inne przyczyny jesteś sam w stanie wyeliminować a jeśli to od hormonów to wątpię. Niby stereotypowo to od teścia, nie wiem czy od hormonów nie jest endokrynolog. Możesz też masować szczotką skórę głowy aby pobudzić krążenie w tej okolicy ale to trzeba codziennie więc męczące. Zwykle na górze głowy wylatują bo tam jest najsłabsze a po bokach i tył ok.
Zwierz33 - @gloszezlewu: Nie wiem czy jest sens iść z tym do lekarza. Inne przyczyny ...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz