Wpis z mikrobloga

Dodatkowo, jak wspomniano wyżej, jak chodzi o afery kumpli to Stanowski dziwnym trafem jest bardzo mało dociekliwy


@loginnawykoppl: o Stanowskim w ten sposób sie mówi przynajmniej 15 lat. To żadne odkrycie.

Serio, to nie jest pozytywny bohater w uniwersum polskiego internetu.


@loginnawykoppl: XD

Nie znajdziesz pozytywnego bohatera polskiego internetu. Zapytaj wykopków o kogokolwiek i nikt sie taki nie znajdzie.

A Stanowski to na ten moment najwybitniejsza postac w historii polskiego
Ale jaki zakład? No o co takiego się założyłem, że niby nie dotrzymałem słowa? Że drużyna X wygra? Zdefiniuj "wygra". Drużyna X miała wiecej celnych podań. Gdyby nie kontrowersyjna decyzja sędziego o przyznaniu przeciwnikowi rzutu z autu po tym jak piłka wyszła na aut, to wynik mógłby być zupełnie inny. Zresztą, o czym my teraz rozmawiamy, po co wyciągać teraz jakieś brudy że Stanowski się niby o coś zakładał. Nie róbmy z
nikt nigdy by się nie dowiedział kim jest Natalia Janoszek, gdyby nie zakolak pisowski


@Bover: Przecież ona występowała w jakichś popularnych programach w telewizji, były z nią wywiady, artykuły o niej itp. i dlatego powstał ten materiał - polskie media traktowały ją jak gwiazdę, a nikt nie sprawdził, kto to xD Tak, też jej wcześniej nie znałam, ale wychodzi na to, że w polskim szołbiznesie istniała, przez co poznało ją wiele