Wpis z mikrobloga

@Tamyolo tylko to przy okazji złomowanie połowy dziennikarzy ze śniadaniowek i pokrewnych mediów, które zapraszały kogoś tylko dlatego, że twierdził, że jest sławny xd
@peetee: Nikt ci nie będzie wymieniał, Stanowski jest wybitny tylko dla polaków co jak dzwonią do niego to mają problem ze złożeniem 2 zdań oraz gówniarzerii zachwyconej 'oraniem' ludzi którzy sami sie poniżają.
Bycie idolem dla takich ludzi to nie jest bycie wybitnym.
@wilkstepowy_

jakiejs slusznej sprawie ze swoimi dziennikarskimi umiejetnosciami

Jakimi umiejętnościami? Gość jest mejwenem, przecież dziennikarze sportowi to dno. Jego dziennikarskie zdolności konczą się nawet na pytaniu o telefony
A Stanowski to na ten moment najwybitniejsza postac w historii polskiego internetu i nawet z tym nie handlujcie.


@peetee: jednak nie baitujesz więc tłumaczę i objaśniam:

Stanowski to taki średniak zarówno jako dziennikarz sportowy (lepsi od niego są m.in Rudzki, czy foot truck), pod względem popularności w peaku kariery nie może równać się z Wardęgą, teraz pewnie te ekipy i Frize i tak robią więcej wyświetleń od niego, Stano to taki
@wilkstepowy_: nie chce go bronic ale on jesli chodzi o sprawy charytatywne to robi wiecej niz 99% internetowych tworcow i na glasnia czasem sprawy ktore rowniez sa spolecznie wazne

ci co pisza caly czas o braku dociekliwosci w sprawie czeslawa711 to nie wiem czego oczekuja, ze typ sprzeda swoja rodzine bo oni chca?

nie cisnie czesia? zle
cisnalby czesia to tez byloby zle bo by sie #!$%@? ze fajny przyjaciel co
uchodzi za mądrego tylko dla takich jak ty Mariuszów z Brighton


@Zaqwsxe: ty głąbie naprawdę myślisz że ja jestem jakims fanem Stanowskiego? XD nigdzie nawet na tego nie zasugerowałem. Napisałem tylko fakt że jako postać internetowa jest absolutnie wybitny.

Wymieniłeś Wardęgę i Friza. Obie bardzo mocne kandydatury. Co do Wardęgi myślę ze jest półkę niżej niż KS. Jeśli chodzi o Friza to jak najbardziej bardzo ścisła topka i jedna z niewielu
Nikt ci nie będzie wymieniał, Stanowski jest wybitny tylko dla polaków


@Skyworld: okok XD Stanowski to jakiś random, nic sie nie liczy w polskim internecie. Nic a nic.

Codziennie sie uczę czegoś nowego na wykopie
Tak czy siak skoro juz mi przyznałeś rację że Stanowski to postać wybitna jeśli chodzi o polski internet


@peetee: w którym kur.. miejscu? XD Gościu naucz się czytać ze zrozumieniem, Stano nie jest wybitną postacią jest od niego multum lepszych ludzi a wymieniłem tylko kilku bo nie chce tracić czasu na randomowe dyskusje które do niczego nie prowadzą

chyba możesz grzecznie sie wycofac z tego XDowania


@peetee: nie mów mi
@CzystaOdra: stano nieźle ciśnie to patosrodowisko, BRAWO!
tacy ludzie powinni być pietnowani.
Jazda z nimi.
Mam nadzieję że stanowski jej proces wytoczy (ona mu nie wytoczy, za cienka jest) bo mówiła że stano klamie. No to dawaj ;)
@Zaqwsxe: czytałeś teksty rudzkiego? jak w ogóle masz czelność go porównać do zakolaka, który pisarczykiem jest o niebo sprawniejszym niz rudzki - piszący jak utalentowany licealista z potencjałem, a nie jak czołowy polski dziennikarz.
mozna lubić stana, nienawidzieć, ale pisze znakomicie.