Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przykry temat, choć pewnie dla osób czytających może być to zabawne i śmieszne. Dla mnie, gdy o tym myślę bardziej, jest to smutne.
Mam ponad 20 lat i jeszcze nie byłem w związku, ale to nie jest myślę teraz najwaNiejszy temat. Bardziej chodzi o #seks, którego bez związku bym nie uprawiał, ale chyba w ogóle nie będę w stanie go uprawiać.
Wydaje mi się, że mam jakieś problemy urologiczne i to niejeden – przedwczesny wytrysk (czasem potrafię wytrzymać kilka minut, tak do 10, ale czego też koniec jest po dosłownie chwili. Minucie, nawet mniej niż minucie nieraz. Różnie.) I chyba niepełny wzwód, co sprawia że penis w erekcji wydaje się mieć mniej niż 10 cm, co jest tragicznym wynikiem. Niestety, jestem na innym kontynencie przez najbliższe kilka lat jeszcze i tu gdzie mieszkam raczej unikam lekarzy jakichkolwiek. Trzeba więc będzie jeszcze trochę poczekać.
Jakikolwiek związek to prędzej czy później seks. A wstyd pokazywać cokolwiek przed drugą połówką, jeśli praktycznie nie ma czego pokazać... Wydaje się, że zawsze tak już pozostanie i dlatego od jakiegoś czasu po głowie przemyka mi pomysł jakiejś chemicznej kastracji? Jeśli i tak nie będę używał penisa do niczego innego niż sikania, to w sumie po co mam cokolwiek więcej czuć?...
#przegryw #seks #zwiazki #wstyd #przemyslenia #lekarz #medycyna #urolog #urologia #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: bardzo mały penis też da ci dużo satysfakcji, nie kastruj się. Nie myśl o tym teraz bo to bez znaczenia. Znajdziesz chętną ti będziesz myślał.
Laski też są różne, niektóre są tak ciasne że będziesz dla takiej w sam raz
az takie ciasne chyba nie istnieją xd

@DzazesOrozes: a jednak. Mi się zdarzyło znać dwie laski które były tak ciasne że je po prostu zawsze bolało i musieliśmy zrezygnować ze zwiazku. Ale bywa też na odwrót, jedna była tak luźna że nie miałem zbytnio przyjemności. Po prostu są różne.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @betonowa_klata: Oczywiście, że będę próbował. Natomiast, może jeszcze za szybko osądzam, ale nie spodziewam się cudów. Jeśli chodzi o wielkość to chyba powiększyć da się o 1-2 cm max. Na problemy z erekcją pewnie jakieś tabletki, które z czasem przestaną działać. Generalnie problem z tego typu leczeniem jest taki, że nie ma trwałych efektów. Dlatego chyba tak,w dłuższej perspektywie wolę zrobić kastracje i mieć spokój. Tym