Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: jak zwykle kłality kontent Panie Opie, ale muszę się przyczepić do paru spraw, a o inne dopytać.

1. Jakim cudem wyszło Ci, że 1100 reali to 60 dolarów? Bo mi wychodzi, 990 zł. Po 0,9 reala w sprzedaży na dzisiejszym kursie? Jeśli coś źle zrozumiałem, sorry.

2. Z tego, co piszesz warto się targować, bo dziewczyny rzucają wygórowane ceny na dzień dobry. No to pytanie: czy ze wszystkimi warto się
✨️ Autor wpisu (OP): @nanotecz: 1. używam myślowego skrótu 1 USD = 5 BRL. 60 USD tyczyło się rachunku z restauracji.
2. tak, wśród szwagrów wyczytałem opinie, że warto zaczynać od 300 mniej niż cena wyjściowa. Mnie się udało za połowę i myślę, że to taka minimalna kwota, za jaką w tym przybytku jest szansa coś wyrwać - ale to tylko moje domysły.
3. z kartą jest w Brazylii problem
Anonim (nie OP): Nie czytałem tego opie, bo mi się nie chce, ale raczej od #!$%@? w krajach trzeciego świata bym stronił z uwagi na chociażby HIV. Byle dziadziunio z Niemiec takie bzyka za parę USD. Jemu już nie zależy. Jednak z fartem Mirku.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
ale raczej od #!$%@? w krajach trzeciego świata bym stronił z uwagi na chociażby HIV


@mirko_anonim: chyba każdy rozsądny facet dyma qrevki wyłącznie we flaku. Bez flaka to się daje tylko do paszczy, a i to nie zawsze. I żebyś się nie zdziwił: p0lki tinderówki, studentki i korposucze również mają wysoki przebieg, z higieną jest różnie i nie zawsze używają gumy.
Anonim (nie OP): A mnie ciekawi czy korzystałeś, a jeżeli nie to czy zauważyłeś jakieś trans kobiety w takich lokalach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co się orientuję to w Brazylii jest ich całkiem sporo.
Badałeś się na wenery?
No i w sumie jeżeli masz jeszcze jakieś takie przygody czy to z Brazylii czy z innych rejonów tego świata to chętnie poczytam ( ͡° ͜
Niektórzy opisując te wizyty na międzynarodowych forach


@mirko_anonim:

- co to za fora? może być priv

gdy tam wrócę


- często bywasz w Brazylii? wolisz Sao Paolo czy Rio? bywałeś w innych regionach, typu Parana/Kurytyba?
✨️ Autor wpisu (OP): @mirko_anonim: nie korzystałem i jestem na 99% przekonany, że akurat ten przybytek nie jest miejscem przyjaznym takim osobom. Nie badałem się na wenery. Inne historie mam, ale nie są aż tak ciekawe moim zdaniem. Może kiedyś.
@spiegelglas: internationalsexguide.nl. Byłem tam dopiero pierwszy raz. Sao Paulo to miejska dżungla, ale wydaje mi się, że jest tam większy rynek płatnego seksu. Byłem w innych rejonach, ale w