Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GalAnonimowy: garderoba kapsułowa to temat u mnie praktykowany od dawna, wszystkie ubrania mam praktycznie czarne plus kilka białych i beżowych rzeczy. Wszystko do siebie pasuje, a ja mogę praktykować minimalizm
@GalAnonimowy: pewnie, że to jest genialne, dla kobiet też. (W zasadzie w Polsce znane od dawna starszemu pokoleniu - pamiętam te rozważania mamy do czego by jej pasowała np nowa spodnica i jeśli do niczego to nie warto brać, albo które buty lepsze bo byłyby bardziej uniwersalne. Wtedy wydawało się, że to trochę z biedy i zbyt małego mieszkania, a teraz odkrywa się to "na npwo").
@GalAnonimowy: Ale to jest prawda. Co ci da koszulka z wielkim logiem Hugo Boss czy Armani? Przecież to głupio wygląda i do tego robisz za chodzącą reklame xd A 99% ludzi nie odróżnia czy masz na sobie koszulkę za 20zl czy 2000zl.
Garnitur? Dla przegrywa to idiotyzm.
Jak ktoś jest jakimś prezesem to niech sobie tak chodzi ale przegryw kolchoznik wychodząc tak na miasto zrobiłby z siebie idiote. Takze nie ma
@anonanonimowy321: czy Ty chociać czytałeś i wysłuchałeś tych materiałów? Dopasowany styl i prezencja to zawsze duży plus. Skoro sam się w życiu poddałeś to to już Twój problem, ale chociaż nie obrzydzaj starań tym co jeszcze mają możliwości by próbować.