Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od poziomu meczu to doping na Narodowym jak zwykle nie istniał, a zrobili nawet specjalne miejsce do intonowania przyśpewiek przez spikera z poziomu murawy xD I co? Jajco, oczywiście tylko "Polska! Biało - Czerwoni!", "My chcemy gola" i "Kuba Błaszczykowski" gdy schodził. Pod koniec było jeszcze "Wojtek Szczęsny Wojtek". Generalnie nic, typowo piknikowa atmosfera, niestety jak zwykle. Fajnie że coś próbują z tym zrobić ale jak wczoraj pisałem lepiej dać tam Zenka żeby krzyczał "Kochani rączki do góry" to by się publika ożywiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #mecz #reprezentacja
Minieri - #!$%@?ąc już od poziomu meczu to doping na Narodowym jak zwykle nie istniał...

źródło: FyxFFYnX0AAA1ss

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Minieri: no i dobrze, na repre przychodzi mix ludzi, a duża część z nich chce obejrzeć mecz w spokoju bez darcia ryja. Jak ktoś szuka wrażeń to może iść na legię na żyletę, repra jest dla każdego i nikomu nic do tego czy ktoś jest piknikiem czy nie
  • Odpowiedz
@Minieri: mysle, ze kibice pilki noznej maja wywalone na ten kabaret z kopaczami w roli glownej po tylu aferach i kompromitacjach, a janusze odhaczyli wyjazd na narodowy i pare fotek jak dla mnie kazdy zadowolony
  • Odpowiedz
@Minieri: wolę piknik i bezpieczeństwo niż naćpanych baranów krzyczących jeb**c PZPN czy inne "radosne" przyśpiewki i odpalających race. Odkąd kibole wynieśli się z meczów repy jest w końcu spokój i brak patologii.

No ALEEEE kiedyś to była atmosfera nie to co teraz kwiii chrum Staszek ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Minieri: no niby masz racje, ale to coś złego że janusz z grazyna pojda obejrzeć na zywo tego Lewandowskiego i Szczesnego? Futbol jest dla wszystkich. Chcesz miec doping i fanowska atmosfere to ogladaj pilke klubowa
  • Odpowiedz
@pawelososo: Cóż, co kto lubi. Ja wolę kiboli, klimat ultras, fanatyzm, czyli to wszystko co sprawia, że w przeciwieństwie do wszystkich innych dyscyplin sportowych futbol jest czymś więcej niż kopaniem szmacianki do prostokąta z siatką. No ale rozumiem, że ktoś może woleć pana Janusza i "Balladę o małym rycerzu".

PS Ktoś krzyknął "yebać" na stadionie, no straszne. Przepracowałeś już tę traumę ze swoim psychoterapeutą? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Minieri: Przecież dla elity internetu z wykopu kibole to bydło, więc nie rozumiem tego płaczu o rodzinną atmosferę na tym najdroższym stadionie Europy. Jest kiełbaska, piwerko, Lewandowski truchta, można cyknąć fotkę na insta, wymalować mordę na biało-czerwono. Wszystko cacy
  • Odpowiedz
@Minieri: Ten doping to ma być taki żeby wam się dobrze w telewizorku oglądało czy żeby co, piłkarze lepiej grali? xD bilety się sprzedają jak ciepłe bułeczki więc ci na stadionie nie narzekają na atmosferę
  • Odpowiedz
@Minieri: powinni jakoś zorganizować akcje napisania kilku fajnych piosenek, ja bym nawet poświęcił nawet jakieś grosze z moich podatków żeby za to zapłacić :)
  • Odpowiedz
@Minieri:
Dziękuje, że jednak zrezygnowałem z tego wyjazdu xD
Poprzednio byłem ze znajomymi na Polska-Albania (eliminacje ME, wiecie, emocje eliminacyjne i te sprawy XD) a tam był taki dramat, że aż #!$%@?łem ze swoimi znajomymi do to tych ludzi żeby z łaski swojej otworzyli swoje szlachetne buzię, ale Ci za każdym razem wielkie zdziwienie jak to można krzyczeć na meczu piłki nożnej xD
Więcej razy nie dam razy się na to
  • Odpowiedz