Wpis z mikrobloga

ale mnie #!$%@? coś takiego
idę sobie przez miasto, widzę chłop bawi się z psami z jeden owczarkopodobny, drugi jakiś mieszaniec. mówię spoko, pewnie jak zobaczy, że ktoś idzie, to je zapmnie na smycz albo chociaż przytrzyma
#!$%@? tam, odwraca się i mówi "PAAAANIE ONE NIE GRYZĄ, SĄ SZKOLONE". skąd ja to mam #!$%@? widzieć, jak psa pierwszy raz na oczy widzę. powinni #!$%@?ć mandaty, jak się umie obchodzić z psem wśród ludzi i tyle

#zalesie #psy #psiarze
Pobierz
źródło: IMG_20230617_073523
  • 33
@romek898: Patrz jaki przewrażliwony typ, dał sobie odgryźć penisa żeby tylko pieskom i im właścicielom zły PR robić

https://wiadomosci.wp.pl/krakow/atak-amstaffow-pod-wawelem-ma-powazne-obrazenia-genitaliow-6907196367723008a

Tak się kończy puszczanie psów luzem, nie jesteś jako właściciel zapanować nad #!$%@? zwierzęciem. Ale piesek musi się wybiegać - kto tu jest w takim razie przewrażliwionym typem? Co to w ogóle za zwyczaje że psiarze mają swoje psy z własnej woli i wymagają innych żeby dostosować się do swojego psa, niż
@DEATHSTROKEBACK: @Ovis_aries ciekawostka, o której mało kto wie (wliczając w to sporą część prawników) jest taka, że czasami w niektórych regionach Polski puszczanie psa luzem stanowi... przestępstwo. Konkretnie to z art. 78 pkt 2 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt. Przykładowo, wojewoda mazowiecki wydał rozporządzenie nr 26 z dnia 20 lipca 2021 r. w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatu
@KingRagnar: najgorsi to są ludzie którzy akurat musza przejść obok Twojego psa w odległości kroku, jak załatwia swoje potrzeby i potem zdziwienie ze pies reaguje i ojej, ojej.

Owszem psy trzeba kontrolować jak wszystko
… niektórym dzieciom by się przydało w szelkach wychodzić na płac zabaw. Ale napisz tak to Ciebie zlinczują bo dziecko bo wybiegać się musi itp itd.

Tak jak ktoś pisał wyżej. Nie szanuje ludzi którzy nie szanują
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale co to jest za argument? XD To tak jakby seba cie chciał skroić z kosa w ręku


@shiningsky: Serio porównujesz psa idącego ulicą do seby z kosą w ręku? Taką paranoję to się leczy.