Wpis z mikrobloga

@aczutuse: @Ashurbanipal: ja z tego powodu nie bawię się w żadne małżeństwa i kredyty. takie rzeczy mają sens, gdy małżonkowie zarabiają podobnie, a wspólny kredyt jest ich jedyną możliwością na własne mieszkanie. tymczasem co mi dadzą te ochłapy p0lki, która dorzuca się do kredytu na dom za 2 bańki? zdecydowanie mamy za mało lekarek na rynku świń
@aczutuse: jak jest to nowopoznana laska z tindera to zgodziłbym się, że jest to sponsoring

jak jesteś z kimś x lat, zarabiasz 30k, a twoja dziewczyna 4k, to nie patrzysz na to przez pryzmat pieniędzy więc nie odmawiasz sobie wakacji za 2x7k minus wkład dziewczyny, no chyba, że jej nie kochasz i porównujesz do prostytutki to tak, ta druga jest tańsza

No w zeszłym roku sam pojechałem na 10 dni to
@seanconnery: nie widzę różnicy czy znasz kogoś 2 tygodnie czy 20 lat. Jakbym płacił za babę to wymagał wzamian bezwzględnego posłuszeństwa, a jak chce równouprawnienia to pełnego.

rozumiem, że twoja laska śpi w osobnym pokoju hotelowym, jedzie swoim autem i potrzebuje własnego paliwa xD?


nie, wtedy płaci połowę za wszystko, ale z laską dochodza koszty restauracji, więc się powiększy całkowity koszt podróży
@aczutuse: no ale to dalej nie zmienia faktu, że nie mnożysz tego 11k razy 2 xd

nie widzę różnicy czy znasz kogoś 2 tygodnie czy 20 lat. Jakbym płacił za babę to wymagał wzamian bezwzględnego posłuszeństwa, a jak chce równouprawnienia to pełnego.


no i ja może bezwzględnego posłuszeństwa nie oczekuję, ale na pewno jestem tym który ustala warunki i baba o tym wie
@aczutuse: w Chorwacji Ci wyszło 11k za 10 dni?

To ja w Omanie za 8 dni też sam i łącznie za wszystko (przelot, hotele, wypożyczenie auta, paliwo, ubezpieczenie, jedzenie) wyszło 4,5k