Wpis z mikrobloga

Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po straszeniu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie. Wczoraj wieczorem obiekt już był niekatywny ( ͡° ͡°)

Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.

Btw. Gdyby typ nie fikał to nawet z moim negatywem by miał ocenę > 9.3. A tak to narobił sobie gnoju.

Spróbuję zawołać plusujących poprzedni wpis, ale nie wiem czy się uda.

#booking #wakacje #patologiazewsi #patologia #januszebiznesu #wygryw
F_Ogot - Cześć trzecia przygód z dziwnym Panem z Booking ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Po straszeniu ...

źródło: Screenshot_20230616_095732_Gallery-01

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@F_Ogot: no cóż, takich coraz więcej na Booking sam tez miałem z taki przyjemność w zeszłym roku (było to w maju) i nadal czekam na wezwanie do sadu a widzę ze gość coraz bardziej spada z ocenami
  • Odpowiedz
@F_Ogot: ,, Z powodu stresu związanego z Pana działaniami podupadłem na zdrowiu, wracam właśnie od biegłego psychologa oraz kardiologa gdyż stres spowodował u mnie zaburzenia pracy serca. Mój prawnik potwierdził, że mam duże szanse na rekompensatę gdyż posiadam cały zapis rozmów z Panem, proszę regularnie sprawdzać pocztę." ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@F_Ogot: czy nie bylo tak, że zanim janusz ciebie zaczal straszyc dochodzeniem nieuzasadnionych roszczen, to byles aktywny fizycznie regularnie grales w siatkowke i uprawiales rowerowa turystyke, czytales ksiazki i miales znajomych, dziewczyne i widoki powodzenia na przyszlosc?
  • Odpowiedz
Lekcja na dziś - warto walczyć i zgłaszać dziadów. Tylko tak wyeliminuje się partactwo i poprawi się ogólny standard w tym kraju.


@F_Ogot: ciesze sie, ze ludzie w polsce zaczynaja to dostrzegac. Mnie chyba IT tego nauczylo, bo jka nie wrzucisz incydentu to nigdy nie poprawia systemu...

Ostatnio na grupie zeglarskiej chlop napisal ze jego i 5 lodek oszukali na kaucji i sie pytam czy byl na psach?
Jakie sie szambo
  • Odpowiedz
  • 105
chlop napisal ze jego i 5 lodek oszukali na kaucji i sie pytam czy byl na psach?


@programista15cm: konfidencie ty chcesz dobrych chłopaków na zawiasach znowu za kratki pakować? Co oni złego zrobili? Że chciał zarobić? Każdy ma teraz ciężko to się kradnie normalnie ten i co eeee
  • Odpowiedz
@F_Ogot: "straty za cały sezon"

Chłop tupnął nóżką, bo jego #!$%@? nie wypalił, zdjął z ofertę i myśli, że ma szansę ugrać odszkodowanie (i to za cały sezon) XD #!$%@? niektórzy to faktycznie w Nibylandii mentalnie żyją.
  • Odpowiedz
@F_Ogot: ogolnie to ich narzneli w chorwacji i zesrali sie, bo co by policja zrobila... (na pewno wiecej niz jak sie zesral na forum w kraju po drugiej stornie europ[y XD)

Moze by ich tylko przesluchali, ale na pewnon dupy by sie spocily i zastanowili sie dwa razy czy narznac wszystkich czy tylko polowe.
Albo moze nic by sie nie poprawilo, ale chociaz by byla minimalna szansa na to...
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: 99,(9)% że to booking odciął się od janusza, reszte zostawiam na błąd systemu przez który jest chwilowo niedostępny, szansy na to że zrezygnował nie ma żadnej, zwłaszcza że przepadły mu wszystkie rezerwacje do których nie dostanie się inaczej niż przez booking
  • Odpowiedz
@F_Ogot: Jakim trzeba być dzbanem, by takie smsy pisać. Jakby był cwany, to by nic nie pisał, wszystko sam załatwił i zaskoczył autora wezwaniem do sądu, ale jak widać to dzban i to mega dzban.
  • Odpowiedz
  • 18
@Deska_o0: Pewnie dostał tymczasowego bana. Booking nie ma żadnego interesu w całkowitym blokowaniu lokalu, bo jednak ciągnie od wszystkiego prowizję. Spadło konto na jakiś czas (akurat na wakacje, peszek), kilka stówek zarobku mniej nauczy normalnego zachowania.
  • Odpowiedz
niu mnie sądem, Ukraińcami i namierzaniu mojego IP (xD) postanowiłem zaktualizować swoją opinię na Booking z 3/10 na 1/10 z adnotacją o nieodpowiednim zachowaniu właściciela. Doszła też opinia na Google. Dostałem kolejną wiadomość SMS (pic). Kolejny raz skontaktowałem się z Booking w tej sprawie.


@F_Ogot: niestety nie wszedzie tak sie uda
znanylekarz czy innego gowno serwisy zbieraja opinie tylko pozytywne
mojeg negatywa google odrzucilo, reszta pewnie tez po pewnym czasie moze
  • Odpowiedz