Wpis z mikrobloga

Dawno mnie nie było (bany, ach te bany, człek by je łyżkami jadł, tfu, to nie to)
Dzięki #spotify które podpowiada piosenki odnalałem klasyczek którego już prawie nie pamiętałem. Rok 1999 tak jak i poprzednio, zaraz będzie nowy wiek, pluskwa milenijna i tak dalej... tymczasem nasi zachodni sąsiedzi tworzą projekt wokalistki na rolkach. Pamiętacie? Alex Christianssen znany jako Alex C (założyciel U96, tego od Das Boot) i... jego żona Nicole Safft, czyli Rollergirl. Nagrała chyba z dwie znane piosenki, dzisiaj odgrzewamy tą mniej znaną czyli Luv u more. Jak włączyłem teledysk i posłuchałem tego pozytywnego letniaczka, to łezka się w oku zakręciła. I jeszcze ten teledysk z nieistniejącej VIVY ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rollergirl - Luv U More (1999)
Let the skies fall down!
Let the leaves turn brown!
Still, you know you can never
Make me Luv U More!


#klasycznyseba 26/100 <- na tym tagu będę wrzucał "klasyki" - klubowe kawałki, które utkwiły mi w pamięci.
#muzyka #dance #1999 #lata90 #niemcy #rollergirl #klubowa #nostalgia #elektro #muzykaelektroniczna #house #electronic #gimbynieznajo #viva #90s
SebaD86 - Dawno mnie nie było (bany, ach te bany, człek by je łyżkami jadł, tfu, to n...