Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że jednym z głównych postulatów #konfederacja jest wyjście Polski z Unii Europejskiej


@Ravenlot: no i?

Demokrację masz w Polsce, zapomniałeś?

Jak chcą mogą agitować nawet za przyłączeniem do Portugalii, jeśli znajdą odpowiednią rzeszę ludzie gotowych to poprzeć, to nic ci do tego.
  • Odpowiedz
to, że będziesz twierdził o tym, że konfederacja nie chce wyjść z Unii Europejskiej nie będzie oznaczało że tak nie jest xd przecież to jest non stop podnoszone przez liderów partii, w razie gdyby doszło do referendum to konfederacja by robiła wszystko by polska wyszła z Unii. Nie wiem jak naiwnym trzeba być by myśleć że byłoby inaczej xd


@Lomana_LuaLua: o #!$%@? jaki fikol xD nie umiemy podac zadnego zrodla ale
  • Odpowiedz
no a jeśli większość będzie chciała mordować cyganów to też spoko nie


@memento_mori: mordowanie cyganów jest obarczone zakazem wynikającym wprost z kodeksu karnego, chociażby.

Argument tak debilny że xD
  • Odpowiedz
  • 33
@Ravenlot To ciekawe jak wykopki są anty kościołowe, a głosują na Brauna, nie lubią Rosji a głosują na Korwina, chodzą na protesty kobiet a głosują na Mentzena. Naogladali się tiktokow i PRowskiego pierdzielenia influencera Sławka i im styki poprzepalało.
  • Odpowiedz
będzie zakazane to już nie da się tego zmienić? Fajnie, nie wiedziałem


@memento_mori: skończ robić kur#$ z logiki

Najgorsze że tacy jak ty mają prawa wyborcze, potem rządzi nami takie coś jak pis i po :p
  • Odpowiedz
konfa nie ma programu.


@Anakee: no to musisz wyjasnic paru towarzyszom wyzej, bo oni twierdza ze program maja xD co prawda nie znalezli w nim nic o tym wychodzeniu z EU, ale przeciez jakiestam fakty nie beda staly na drodze propagandzie.

Poza 5 o Żydach, podatkach, UE itp


@Anakee: 5 punktow ktore ci podal telewizor, a i tak nie umiesz ich wymienic i musisz pisac itp po 3 xD co
  • Odpowiedz