Wpis z mikrobloga

wskaż mi jedno miejsce, gdzie napisałem coś, co było zamordystyczne i pisałem coś o covidzie.


@reznerek: covid sie skonczyl 24.02, a covidian dalej mysli, ze ktos bedzie sluchal jego rozkazow xD pochwal sie, ile donosikow wyslales? Dali ci za to medal chociaz?
w takiej, że przestaniesz mieć omamy. Pewnie się zaszczepiłeś, i to są właśnie tego skutki


@reznerek: a ten znowu xD jak niemcy w 45, to nie oni, oni tylko stali obok, mieli omamy i w ogole po co wspominac. Usilnie probujesz przekonac sam siebie, ale cos ci nie idzie.

Współczuję chłopie, strasznie cię ta pandemia przeorała psychicznie


@aegispolis: a neuropki, jak za wuja stalina, "mysla" ze kazdy kto sie z
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ziom, przecież z ciebie tak frustracja kipi, że twoje łzy mi z monitora wyciekają, na temat pandemii która już dawno się skończyła i wszyscy mają ją w dupie xD Ja rozumiem, że przez kilka lat to było dla ciebie sensem życia i jakimś źródłem atencji, poznałes jakichś znajomych, to się skończyło i nie wiesz co ze sobą zrobić. Ale to jest trochę smutne jak się na to patrzy xd
@aegispolis: dlatego mnie to śmieszy, że normalni ludzie już dawno zapomnieli o covidzie, żyją normalnie, cieszą się życiem, a takie piwniczaki dalej żyją pandemią, nazywają wszystkich covidianami (chociaż to co robią wskazuje, że to oni powinni się tak nazywać, bo to oni ciągle tym żyją). To są takie młode stare baby