Wpis z mikrobloga

@wiecznysingiel97trt: oczywiście, to nasza wina, bo wolimy być singielkami niż wiązać się z incelami czy kolesiami, którzy nam się nie podobają ani fizycznie ani mentalnie :)) może czas spojrzeć w lustro i zobaczyć w głębi siebie dlaczego tak jest xD sorry, ale wolę zostać stereotypową starą panną z kotem niż zmuszać się do związku z samcem, który w ogóle mnie nie interesuje ani nie pociąga ;)
  • Odpowiedz
Przewaga samotnych młodych wynika z tego, że mężczyźni mają manie na punkcie młodszych kobiet.


@szybki_zuk: No tak, ja mam być kompletnie sam przez 15 lat po dojrzewaniu, przy 2x większym popędzie seksualnym, podczas gdy kobiety rzucają się na "dominujących" facetów. Potem, gdy ci faceci z powodu "manii na punkcie młodszych kobiet" ich już nie chcą ruchać, ja mam się wiązać z 30 letnią laską, tak?

Tak mają być traktowani faceci którzy
  • Odpowiedz
sorry, ale wolę zostać stereotypową starą panną z kotem niż zmuszać się do związku z samcem, który w ogóle mnie nie interesuje ani nie pociąga ;)


@Mamaboss: Jeśli tak to spoko, ale jak możesz zobaczyć w komentarzu wyżej, to nie jest powszechne. Powszechne jest to że kobiety nagle zmieniają zdanie jak im się młodość kończy.
  • Odpowiedz
@Sinity: taki artykuł to jest właśnie czysty neobluepill, czyli wziąść blackpill i następnie próbować przedstawić obecny patologiczny stan dorzący do idiokracji jak coś normalnego, a wręcz dobrego.
  • Odpowiedz
To teraz pomyśl i zastanów się gdzie ludzie #!$%@?ą i marzą, żęby tam żyć,


@ujumuju: "Nie chce mi się odpowiadać na argumenty, ale mam rację bo mój partner w dyskusji jest sfrustrowany".

a gdzie zasypujemy rakietami pustynie jakiś pastuchów przerabiając ją na szkło.


Pastuchy mają oficjalną poligynię. No i tak, efekty są takie że wszędzie jest tylko przemoc. Economist, gazetka raczej liberalna.

Tytuł artykułu: "Dlaczego poligamia rodzi wojny domowe".

Kiedy
  • Odpowiedz
ludzi o podobnych do twoich poglądach łączy jakoś zawsze to, że jesteście irytujący, przykrzy i niefajni.


@ujumuju: Te poglądy są skutkiem a nie przyczyną.

U kobiet temperament nie ma wpływu na związki, a u mężczyzn ma. Urodziłem się z cechą która w obecnej seksualnej anarchii oznacza permanentną samotność. Jestem irytujący? Zapewne tak. To jest skutek tego jak zostałem potraktowany przez społeczeństwo.

Profilowanie moich poglądów nie zaprowadzi cię do poprawnych wniosków, bo
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nie no to nasza wina, że nie mamy twarzy modela, a na poważnie jakoś wasze matki i babcie nie miały takich widzimisie, to może wy p0lki zaczniecie patrzeć w głąb siebie w lustro co jest nie tak, a nie walicie kilo tapety z ryjcem 6/10 i gonicie za chadonisem 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz