Wpis z mikrobloga

To już ponad 2 miesiące temu, ale czy ktoś pamięta jeszcze sprawę upamiętnienia Jana Pawła II w pociągach Express Intercity Premium (Pendolino)? 2 kwietnia pasażerowie mogli usłyszeć specjalny komunikat poświęcony papieżowi i obejrzeć krótką animację. Konduktorzy i kierownicy pociągów mieli tego dnia przypięte do klap służbowych marynarek żółto-białe przypinki, a ci, którzy normalnie noszą w nich znaczek PKP Intercity, zastąpili go flagą papieską. Poza tym na wybranych trasach rozdawano pasażerom kremówki. Czy dowiemy się, ile kosztowały podatników? O tym w tekście "Niejawny smak papieskich kremówek"..


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #sprawdzamyjakjest
WatchdogPolska - To już ponad 2 miesiące temu, ale czy ktoś pamięta jeszcze sprawę up...

źródło: Kremówki

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska:

uczciwie pracujemy, żeby każda osoba w Polsce była traktowana tak samo i miała wiedzę o tym, co robi władza.


Stając po stronie "Nigdy więcej" zaprzeczyliście waszym wartościom. Nie można popierać linczu za to, że ktoś pracował dla konkretnej firmy, czy spotkał się nawet z kontrowersyjnym politykiem. Zamykanie ludziom ust pod groźbą linczu jest przeciwieństwem walki o prawo do powszechnego dostępu do informacji. Ludzie wręcz powinni być przez was zachęcani do
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: XD

oho, widzę że prawactwo ma nowe instrukcje lizanka ran i teraz atak na kur.woderacje nazywamy "atakiem na sędziego Marciniaka" i masowo plusujemy XD


wrzucić mnie do woreczka z kategorią prawactwo to trzeba mieć gwóźdź w mózgu
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: ch*j was powinno obchodzić jakie akcje promocyjne i marketingowe robi spółka odpowiedzialna za przewozy aby pozyskać więcej pasażerów. Ja tego dnia wybrałem pkp bo we flixbusie ciastek nie dawali.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

"nie jestem prawakiem, ale jak wykopowa konfederacja prowadzi atak na nieprzychylną sobie organizację, to moim honorem jest wierność!"

Pogratulować logiki, z tym że ja nie mam z konfederacją nic wspólnego. Za to lubię piętnować hipokryzję niezależnie od sztandaru.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: A jak tam było z weryfikacja listy poparcia dla waszej kandydatki na rzecznika praw obywatelskich, gdzie było kilkaset organizacji typu kółko wędkarskie z Pierdziszewa czy druzyna pilkarska z Powsina?

Okazało się, że zmyślona lista z organizacji jest ok, bo jak to powiedzieliście "liczy się zaufanie" a tylko przypadkiem kandydat na rzecznika był powiązany z partiami które wspieracie. I akurat wtedy wasz niezależny pęd do weryfikacji wyhamował.

Link dla przypomnienia
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: po co w ogóle odpowiadacie na te wysrywy xD z tą aferą jak z każdą na wypoku trzeba dać z tydzień 2 i mentzenoidy zapomną bo mają pamięć rybika cukrowego i zaraz znajdzie sie ktoś inny do jęczenia. Teraz sie nie da normalnie postów czytać przez ten zalew płaczu i żalu xD
  • Odpowiedz
@buchowo: no to przeczytaj komentarze, na 91 jakieś 80 to "won z Wykopu Wyklętego wy lewaki sorose pienionżki bierzecie antypolacy strzelaliście do marciniaka" i cały na biało Ty, który wcale nie jesteś prawakiem, ale spijasz poklask tej śmietanki intelektualnej i plusiki od tych szajbusów nie śmierdzą.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:

no to przeczytaj komentarze, na 91 jakieś 80 to "won z Wykopu Wyklętego wy lewaki sorose

Wyjaśnij mi po co mam to czytać? Nie mam na to czasu ani chęci, nikt mi za to nie zapłaci, zupełnie bez sensu. Mam lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu niż wykopowe wojny co łatwo sprawdzić po mojej aktywności tutaj.
  • Odpowiedz