Wpis z mikrobloga

W obliczu tego co się dzieje w Polsce - gdzie mamy specyficzne połączenie cech patriarchatu i matriarchatu to z całą powagą stwierdzam że mężczyźni serio mają ciężko - w dużej mierze przez innych mężczyzn bo Polska to kraj konserwatywnych simpów i cucków (szczególnie pokolenie od 30 roku życia w górę). Gdyby nie homofobia to najbardziej optymalną drogą życiową byłoby bycie gejem lub chociaż kimś aseksualnym - wtedy masz większy chill i nie musisz użerać się z babami, nie będziesz płacić alimentów na nieswoje dzieci, nikt nie wyrzuci Cię z domu za pomówienie itp. Ale w tej cuckowej Polsce jest jak w lesie. Obywatele płci męskiej mają więcej obowiązków, traktuje się ich jak mięso armatnie (to w kontekście #wojsko i #obowiazkowecwiczeniawojskowe). Ja mam taką teorię, że rząd i społeczeństwo tak bardzo boją się realnej emancypacji mężczyzn, opartej na porzuceniu tych wszystkich wymagań społeczeństwa, dlatego też stosują zagrywki mające na celu ponizac tych mężczyzn, którzy zwyczajnie w świecie chcą żyć jak wolni ludzie. Nagle okaże się, że będzie brakować niewolników, których można dymać, nagle okaże się, że inne grupy które są tylko beneficjentami systemu będą musiały dać coś od siebie. Apeluje, bądźcie wolni, dajcie żyć innym - nie bądźcie homofobami, nie krytykujecie tych którzy odbiegają od stereotypów i archetypu narzuconego przez społeczeństwo. Miejcie szacunek dla innych - nawet jeśli ktoś pozornie odnajduje się w roli bankomatu i mięsa armatniego to i tak podświadomie wie, że jest człowiekiem drugiej kategorii, dlatego tak bardzo poniża tych wolnych mężczyzn, którzy żyją jak chcą (mam tutaj na myśli w znacznej mierze konserwatystów).
#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
  • 4
@Mavelleyn: Coś w tym jest. Dupa typa nie chce więc ten jedzie po kobietach bo wolą murzynów, arabów, wolą wysokich itd a jeśli jakiś przeciętniak ma dupeczkę to zaraz nazywają go oskarkiem itd A już wolałbym być tym oskarkiem który czasem podupczy, niż przegrywem który wiecznie płacze że dupy są takie złe...