Wpis z mikrobloga

@jestem_tunowy: Zawsze mnie zastanawiał fenomen Returninga, musze chyba w niego zagrać. Wole takie klasyczne mody, jak Pirateleben czy Cienie Przeszłości a ruski modzik wygląda jak jakieś dziwne, niesprawiedliwie trudne, solowe MMO.
@Hambercios: ma to swój urok bo jest dużo usprawnień względem oryginału i ogólnie sporo kontentu aczkolwiek to że dalej są tam dodawane jakieś klasy czy lokacje zamiast po prostu naprawiać to co jest w grze to jest absurd
@Hambercios: Solowe MMO, i to jest w tym modzie najlepsze właśnie, przynajmniej dla mnie. Nigdy nie lubiłem w MMO tego aspektu grania z innymi graczami, zawsze wolałem grać solo.
New Balance wbrew pozorom nie jest już tak trudny, przez lata modyfikacja przeszła ogromne zmiany względem starego 2.0, które faktycznie było do granic trudne nawet na łatwym poziomie, bo przede wszystkim było nie zbalansowane. Obecnie odpalasz sobie na pierwszą grę poziom Gothicowy,
@jestem_tunowy: Z jednej strony, tak jak napisałem, jest to dziecinne zachowanie, bo co mu by szkodziło odpisać ci konkretnie, skoro i tak ci odpisuje i wchodzi z tobą w konwersację, i tak coś ci odpisuje i tak, więc takim czymś mam wrażenie, chce zgrywać jakiegoś ważniaka czy coś, że ty jesteś robakiem a on wielki pan returninga wie wszystko ale ci nie odpowie...
Z drugiej strony, wchodząc na ich server, akceptujesz
@typbezkasy95: @jestem_tunowy Jak już jesteśmy w temacie, pamiętam że swego czasu współpracowali z teamem Sefaris, a potem się o coś niby pokłócili i ogólnie kwestia Teamu Sefaris na ich disordzie stała się tematem tabu. Jestem ciekaw, jakby Liker #!$%@?ł coś, i pokłócił się z Kajmeuszuem o pietruszkę, to czy ten przestałby grać w Nju Balansa na Strimkach xDDDDD
@BayzedMan: no to czemu uważają coś takiego za cheatowanie? xd według nich jak coś jest dodane przez twórców nb to jest to ficzer a wszystko z zewnątrz to automatycznie cheat, jakby liker dał od początku gry marvin mode w następnym updacie to też by to uznali za ficzer już xD