Wpis z mikrobloga

@kr4wy: obyś dostał depresji i do końca życia ćpał leki bo hohoho nigdy w życiu byś nie ćpał czegoś co urodziła natura i co ma znacznie wyższą skuteczność i jset to już dawno udowodnione
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Ćpunku takie naukowe bajki to możesz matce gadać o tym zapleśniałym akwarium które trzymasz w pokoju ,ale prawda jest taka ż jesteś zwykłym ćpunem i zaakceptuj to w końcu ,będziesz miał spokój sam ze sobą ,przestań sobie wmawiać że ty sie 'leczysz' z jakiejś swojej wymyślonej choroby XD
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Chłopie Ciebie już pisanie i czytanie wykopu przerasta może najwyższa pora się ogarnąć? ile masz w ogóle lat?
I jak matka zareagowała na to że #!$%@?łeś rybki z akwarium i teraz rośnie tam jakaś pleśń XD
Ty to trzymasz chłopie na chacie i oddychasz całe dnie przy kompie tą zagrzybiała pleśnią ? XD
to jest dopiero naukowa terapia XD
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: Hahahahaha kurde dobry stand up xD Ale serio w pierwszej chwili pomyślałem że ty tak na serio, ale przecież nie da się być aż tak głupim xD Dobrze że pociągnąłeś temat bo tym cię dał na czarną
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: No ja wiem że to taki śmiech ze łzami w oczach ,ale odpowiedz ćpunku ( ͡º ͜ʖ͡º) ile masz lat i co niby matce powiedziałeś o tej pleśni którą hodujesz na chacie ? XD że to ekseryment wakacyjny na biologie? hahahah
mega wysokie loty
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Znudziłeś mi sie już ,bo chętnie bym porozmawiał na ten ciekawy temat ale mam wrażenie jakbym rozmawiał z drzewem ,w sensie że nie potrafisz nawet czytać i mam wrażenie że nie rozumiesz tego co ja napisze do ciebie ,zupełnie jakbyśmy byli z innych krajów (bądź swiatów)

Gadasz coś o jakiś szurach XD pewnie na osiedlu też wszyscy sie z ciebie śmieją i nikt cie nie rozumie a Tobie ćpunku sie
  • Odpowiedz
co do zasady ćpuństwa nie popieram i nie szanuje ale odwoływanie się w tym wątku do jakichś typów naćpanych tanim mefedronem do efektu po grzybach i ciągnięcie takiej narracji to jakiś istny cyrk xD
  • Odpowiedz