Wpis z mikrobloga

  • 1
@KoninaBeZiomeczka wiesz że grzybki są skuteczne w leczeniu ale w mikro dawkach i pod nadzorem lekarza, jak kupisz growkita i cpasz dawki rekreacyjne to nie jest już leczenie tylko ćpanie, amfetamina tez może być lekiem na ADHD to nie znaczy że amfetaminiarze leczą ADHD xD pisanie o wyższości grzybów nad lekami ejst mega szkodliwe tym bardziej że nikt tu nie mówił o mikro dawkach a branie grzybów w depresji w większych dawkach
  • Odpowiedz
@kr4wy: #!$%@? wiesz o temacie, a to co piszesz to bzdury zaprzeczające każdemu naukowemu artykułowi. I to nie są dawki rekreacyjne tylko dawki terapeutyczne. Jak ty dzbanie dla rekreacji grzyby jesz to sobie zrobisz krzywde i będziesz jeszcze większym dzbanem niż jesteś. Zresztą z tego co piszesz t ozrobiłeś sobie krzywdę bo widać że masz 0 wiedzy, więc nie dziwi mnie to że sobie zaszkodziłeś. To nie jest dla bardzo głupich
  • Odpowiedz
nie dziwi mnie to że sobie zaszkodziłeś. To nie jest dla bardzo głupich ludzi tylko takich którzy mają minimum wiedzy.


@kr4wy: nie dziwi mnie to że sobie zaszkodziłeś. To nie jest dla bardzo głupich ludzi tylko takich którzy mają minimum wiedzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@KoninaBeZiomeczka przeczytałem badania i mikro dawkowanie wykazuje mniejsze działanie antydepresyjne ale normalna dawka ma większe skutki niepożądane czyli bad tripa, jest to jeszcze eksperymentalna metoda leczenia, mają skuteczność w leczeniu depresji podobna do leków więc po co eksperymentować z tym jak już można iść do psychiatry. ty stwierdziłeś że grzyby to lek ale tylko jest bierzesz go pod okiem specjalisty który ci to zalecil w innym przypadku jest to po prostu ćpanie
  • Odpowiedz
  • 0
@KoninaBeZiomeczka ciągle powtarzasz że jestem głupi ale to ty nie utrzymujesz nerwów na wodzy i plujesz jadem xD grzybki ci nie pomagają na nerwy? może spróbujesz normalnych leków one mogą pomóc na rozdrażnienie xD może jesteś taki nerwowy bo tolerka jest i trzeba czekać na kolejny raz by się naćpać
  • Odpowiedz