Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, Pamietacie moj wpis o Poznałem bardzo fajną dziewczynę, ona 24, ja 32 i zaczęliśmy rozmawiać o naszej przeszłości. Oczywiście, że ona miała 18 gosci ons/fwb

To chcialem Wam dopowiedziec bo to jest po prostu komedia i blackpill w czystej postaci. Jak jeszcze z nia rozmawialem to co sie okazalo? Ze ona, ta wielka lewaczka, ateistka, feministka, proaborcja i blyskawica na twarzy, to te wszystkie onsy i friends with benefits to z chadami lub chadlite prawakami konfederatrami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ona mi to wtedy powiedziala to o malo nie spadlem z krzesla ze smiechu.

Jak jej wytknalem oblude i zaklamanie to zaslonila sie podnoszeniem sobie wlasnej wartosci i "bylam mloda i glupia". Glupia osiemnascie czy ile tam razy? hahahahaha. Zero kregoslupa. A zapewne neuropek jest dla niej za nudny i tylko friendzone.

Jednak wykop uczy. No kto by pomyslal ze mirki maja racje.

#p0lka #zwiazki #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Notatka moderatora: Podejrzewam, że to bait, ale niech się cieszy #
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
Hipokryzja jest po obu stronach tak w ogóle ale co zauważyłem gadając z skrajną lewicą to poza myśleniem grupowym to właśnie maskowanie hedonizmu poglądami.

Faceci przeważnie lubią się napierdzielać ideologiczne, kobiety imo są bardziej pragmatyczne i dopierają ideologię do lifestyle'u.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Czytałem twój pierwszy wpis, że tak ujmę - dziwnie znajomy był to scenariusz ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale u mnie to było parę lat temu (reszta się zgadza aż za bardzo), jak widać jednak wciąż gra się "te same piosenki". Ktoś tam dobrze napisał jak to wygląda wśród młodych - nie ma co się tym przejmować, świata się nie zmieni, jaki kierunek i
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: A do czego ma młoda dziewczyna dążyć? Wiekszosc nas ma inne priorytety niż pchanie się w pieluchy i usługiwanie p0lakowi w wieku 20 lat ;) ja osobiście wolałabym być sama niż usługiwać p0lakowi i mieć drugi pełny etat w domu xD
  • Odpowiedz
Wiekszosc nas ma inne priorytety


@Mamaboss: XDDDDD Te wasze "priorytety" to w najlepszym przypadków ucieczka z domu na "studia" i przedłużanie sobie dzieciństwa na koszt rodziców, po których i tak zostaniecie kolejną Anetką z HR czy inną podobną biurwą, której obowiązki ogarnęłaby Pani z warzywniaka po podstawówce, gdyby w jej czasach był powszechny dostęp do komputera i internetu.

Aha, I za 50 lat będzie "płaku, płaku, czemu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przeczytałem poprzedni wpis, ona w sumie ci wszystko powiedziała. Laska podnosi sobie samoocenę seksem z atrakcyjnymi facetami ale wiadomo że nikt nie chce z nią być stąd ten licznik.

Tak jak chłop sobie podnosi samoocenę kupując sportowe auto tak niektóre kobiety seksem i to nie jest aż tak rzadkie jak się myśli.

Racjonalnie materiał do związku to nie jest, ale to chyba wszyscy wiemy.
  • Odpowiedz