Wpis z mikrobloga

@arinkao: oj tam. Ja ostatnio zostałam przez mojego z lekka wyśmiana za kilogram żurawiny xD ale jak ciastka w końcu zrobię to będzie pierwszy do jedzenia
  • Odpowiedz
  • 1
@pestis: Haha, przypomniałeś mi jak niebieski, koneser kaszanki, został zapytany przeze mnie czy wie co to tak naprawdę jest.
Nie wiedział. Ale ciekawość go popchnęła aby się dowiedzieć... reszty sie domyśl xD
  • Odpowiedz
  • 1
@moll: Eh, nie znają się to mają bekę. Mój zaś wczoraj wystosował szydercze uwagi z powodu ilości desek do krojenia które zgromadziłam w ostatnich dwóch latach, jakby 15 desek to było za dużo () No ale co sie dziwić jak w domu meme ma dwie te same deski od 20 lat xD

  • Odpowiedz
@arinkao: podajmy sobie ręce, bo ja się zaopatrzyłam w trzeci durszlak niedawno xD
Desek teź mam kilka, w tym dwie, które używam do surowego mięsa i na innych go nie pokroję
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao

Całość to koszt 161 zł, 1 kg lubczyku 26 zł. Przeraża mnie on.


No biorąc pod uwagę że saszetki mają zwyczajowo chyba około 16/24g to można było się spodziewać że kilo to będzie solidna porcja :)
  • Odpowiedz
@arinkao było jeszcze wziąć 1kg liścia laurowego, objętościowo że 2x tyle co lubczyk, ja osobiście u siebie w starej robocie kupuje takie rzeczy, też duuuzo taniej i od 100 gram można brać
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz