Wpis z mikrobloga

https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-i-cyberpunk-2077-aktualnymi-liderami-sprzedazy-na-steam/z52565c

Tak jak napisał użytkownik Ard'aenye w pierwszym komentarzu - gra jeszcze nie wyszła, nawet nie ma recenzji, a już jest na liście bestsellerów. xDDDD

Potem się okaże, że Starfield pod względem technicznym będzie takim samym gniotem jak Cyberpunk 2077 w dniu premiery i znowu będzie pikaczu.jpg xDDDDD

Nie ogarniam po co oni kupują już teraz tę grę, jakby nie mogli poczekać na premierę.

Jednak część graczy to jedno wielkie xD

#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #bekazgraczy
Pobierz
źródło: Fw-wpZMagAgEeKY
  • 27
@maciorqa: W sumie w życiu kupiłem tylko jeden preorder i padło na Stalkera 2. Wychodzę z założenia, że studio go robiące zasługuje na trochę wsparcia, choćby na znak szacunku, że pomimo rosyjskiej inwazji oni dalej poświęcają się aby dociągnąć projekt do końca. Tak samo jeśli gierka już wyjdzie i okaże się zabugowanym gównem (czyli w sumie dokładnie jak stare Stalkery xD) to jakoś bardziej będę w stanie zaakceptować tłumaczenie "wydaliśmy w
tylko raz popełniłem błąd zamówienia preordera i był to właśnie CP2077

@ChansonsDeGeste: @maciorqa: wiadomo, ktoś nie dostarczył obiecywanej rewolucji (która była 4 razy przekładana) w branży ergo nigdy już żadna gra nie zasłuży na preorder.
To nie jest tak że ten marketing był z góry niemożliwy do zrealizowania a gameplay nigdzie nie ukazywał deklarowanego bycia "najlepszą grą świata".


No ale chociaż Starfield będzie dobrze działającym produktem bo tak powiedział pan
  • 0
@nostalgiwolf: wiesz, np moje pytanie od lat pozostaje bez odpowiedzi: po co o to pytać i rozmyślać gdy każdy argument jest odbijany tarczą "NIE MUSISZ MIEĆ NA PREMIERĘ"?

Jest 2023 rok i gry kosztują po 300 zł a są miesiące gdzie co tydzień czy dwa będzie duża premiera - ale są też miesiące gdzie nie ma żadnej (interesującej cię) premiery to dlaczego nie mogę sobie kupić przykładowo październikowej gry w czerwcu