Wpis z mikrobloga

https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-i-cyberpunk-2077-aktualnymi-liderami-sprzedazy-na-steam/z52565c

Tak jak napisał użytkownik Ard'aenye w pierwszym komentarzu - gra jeszcze nie wyszła, nawet nie ma recenzji, a już jest na liście bestsellerów. xDDDD

Potem się okaże, że Starfield pod względem technicznym będzie takim samym gniotem jak Cyberpunk 2077 w dniu premiery i znowu będzie pikaczu.jpg xDDDDD

Nie ogarniam po co oni kupują już teraz tę grę, jakby nie mogli poczekać na premierę.

Jednak część graczy to jedno wielkie xD

#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox #bekazgraczy
maciorqa - https://www.gry-online.pl/newsroom/starfield-i-cyberpunk-2077-aktualnymi-l...

źródło: Fw-wpZMagAgEeKY

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
wpis dotyczy ogólnego trendu w branży gier, tj. preorderowania gier

@maciorqa: trendu wydania własnych pieniędzy w czerwcu zamiast we wrześniu
tragedia, marazm, komunizm, upadek człowieczeństwa
  • Odpowiedz
@maciorqa: tylko raz popełniłem błąd zamówienia preordera i był to właśnie CP2077. Dałem się ponieść hypeowi napompowanemu przez perfekcyjnie #!$%@? marketing. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu w stosunku do żadnego wydawcy. Nawet jakby mi zapowiedzieli nowego Mass Effecta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@ChansonsDeGeste: U mnie podobnie, nawet jakby był już w przedsprzedaży nowy Gothic czy Wiedźmin, to i tak nie składam zamówienia przedpremierowego, czekam minimum na recenzje, a jak mam dalej wątpliwości, to czekam parę dni po premierze i czytam opinie graczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potem się okaże, że Starfield pod względem technicznym będzie takim samym gniotem jak Cyberpunk 2077 w dniu premiery


@maciorqa: To jest gra Bethesdy. To gwarantuje ze gra na premiere to bedzie zabugowany szajs. Oni ten wspolczesny trend wypuszczania nieskonczonych gier wyprzedzili o lata. Widzieliscie kiedys gre Bethesdy ktora nie byla niegrywalna na permiere? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ununoctium: Właśnie podobno Starfield ma być najmniej zabugowaną grą Bethesdy w historii. Ta gra miała początkowo wyjść pod koniec 2022, ale właśnie przesunęli premierę na 2023 żeby pozbyć się bugów. Szef xboxa ostatnio się wypowiedział, że jakby wydali Starfielda teraz w czerwcu, to i tak byłaby to najmniej zabugowana gra Bethesdy, a mają jeszcze czas do września, więc może nie będzie tak źle. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@duzeelobenc: W ogóle się nie powinno preorderować. Cyberpunk 2077 też miał być zajebisty, a wszyscy pamiętamy jak wyszło. Najlepiej kupić grę w dniu premiery i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@duzeelobenc: A dostałeś coś za to, że kupiłeś grę dużo wcześniej niż gdybyś ją kupił w dniu premiery?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jeżeli nie, to właśnie tutaj jest cały bezsens kupowania preorderów - to nic nie daje, a jak gra okaże się #!$%@?, to tylko stracisz kasę i się rozczarujesz.
  • Odpowiedz