Wpis z mikrobloga

Nienaiwdze moich rodziców za to, że mnie spłodzili. Jestem głupia. Mam nerwice, nie chcę mi się już naprawdę żyć. Moje życie to pasmo porażek. Po prostu nie czuje dalej sensu życia. Jeszcze na dodatek instruktor już na samym początku był dla mnie dziś niemiły, a moją jazda wyglądała jeszcze gorzej. Jestem tak naprawdę jednostka nieprzystosowana społecznie i bezużyteczna.
#damskiprzegryw #depresja #samobojstwo
  • 53
@lukiboss: ciekawa opcja, nawet powiedziałbym że ten blog terapianowoczesna jest interesujący i zastanawiam się sam nad tym. Z ciekawości, co bierzesz? Jaki był proces dojścia do tego leku, jak w końcu trafiłeś, i czy wiesz czemu działa, czy tylko szczęście bo działa? Jaka różnica w życiu?
@Sebek_Bonk: @Sebek_Bonk

kobieta i przegryw ja jebe, co? chad klaudiusz spojrzał na ciebie przez 3 sekundy a na julke 5 sekuind? Atencjuszka ha tfu, tu są #!$%@? genetycznie cierpiący na ciężkie upośledzenie manletyckie wzrost ponizej180 cm, cofniętoszczękizm i oczy #!$%@?, z moca niewidzialności dla innych, pogardzani i odepchnięci z zycia normickiego... To są prawdziwe ludzkie problemy


Jaki wysryw o bożu xD
@abyssos666: no u mnie właśnie jakoś 4-5 lek dopiero cokolwiek pomógł. Obecnie 150mg welbox + 100mg sulpiryd takie kombo uspokajające + aktywizujące, także nie ma zamuły. No ale, to że na mnie te leki działają, nie znaczy że u Ciebie też tak będzie. Na nerwice (ale to tak bardziej uspokajająco) no to nie ma #!$%@? we wsi żeby taki xanax nie pomógł. Normalnie jak waliłem 0.5mg to mógłbyś zadzwonić i mi
@Vermeerrr: no git, ale to co, ogólnie tylko dzisiaj jakaś pierdoła przelała czarę i jesteś przybita, a tak naprawdę to radzisz sobie za kółkiem dobrze i zdasz?
Jak jedziesz po równym to puść lekko kierownicę żeby zobaczyć czy auta czasem nie ściąga, i tak kilka razy w różnych miejscach. Niemożliwe żeby któraś szkoła dała kursantowi takie auto, jesteś z jakiejś wsi czy miasta? Może być np. koło niedopompowane ale niemożliwe żeby
@interpenetrate: napisałem wyżej co biorę. Wcześniej po prostu było #!$%@? mega, pierw dobrali mi sulpiryd i już byłem spokojniejszy, to szukałem czegoś do aktywizacji - to dorzucili welbox. Dla mnie kombo idealne, bo nie przejmuję się głupotami + jestem aktywny, nie #!$%@?. Tak jak pisałem, nie można się zniechęcać bo testowałem z 4-5 leków i do tej pory te wcześniejsze nie dawały po prostu nic, równie dobrze rutinoscorbin mogłem sobie łykać.
@abyssos666: różnie z tymi lekami bywa, niektóre rozkręcają się po miesiącu, ja już nie pamiętam ile to trwało. Natomiast u mnie to był strzał w dziesiątkę. Poczekaj spokojnie, może akurat siądzie.
@interpenetrate: miasta. Dziś mam zły dzień, wcześniej było w miarę okej, ale też chora jestem. Jestem też trochę dziwna, bo przez byle głupotę taka jak chłód dzisiejszego instruktora nie chce mi się żyć. Bardzo łatwo mnie zranić
@Vermeerrr: no to to są zdecydowanie zbyt duże wahnięcia samopoczucia które nie powinny występować, więc nie jesteś dziwna tylko wyciencza cię to jak dużo odbierasz emocjonalnie chyba. Może wyobrażasz sobie niewiadomo co od razu, wiesz - myślówy, schizy, podejrzenia, strachy, obawy, załamka, stres?
@interpenetrate: tak, od razu wszystko widzę w czarnych barwach. Ale mój Ojciec też taki był. Niestety wszystko odbieram razy 10 więcej jak przeciętna osoba. To jest do przepracowania, bo się wykończę w końcu
@Vermeerrr: tzn. to nie jest choroba tylko cecha charakteru. Poprzez Twoje dalsze życie będzie to się transformować i przekształcać. Leki mogą pomóc, na pewno dla Ciebie trening by się przydał. Tak jak mięśnie się ćwiczy na siłowni, tak umysł się ćwiczy tak samo. Ćwiczy się umiejętność łapania na tym #!$%@? poczuciu urwania filmu i stresu i w miarę progresu więcej przelamujesz. Jeżeli były jakieś zdarzenia traumatyczne to terapia, jeżeli nie to