Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy mam na nockę, to lubię wcześniej sobie przygotować jedzenie, aby później po drzemce na szybko je podgrzać.
Dzisiaj będą kartofelki w mundurkach, nie wiem tylko z czym to zjeść. Mam do wyboru kiełbasę smażoną s cybulkom albo kwaśne mleko i boczkiem smażonym polane karofelki. Co wy byście wybrali?

#gotujzwykopem #przegryw #ankieta #kiciochpyta
W.....a - Zawsze gdy mam na nockę, to lubię wcześniej sobie przygotować jedzenie, aby...

źródło: obraz_2023-06-12_145656809

Pobierz

Z czym zjeść kartofelki?

  • Smażona kiełbasa z cebulą 49.8% (132)
  • Kwaśne mleko i smażony boczek 50.2% (133)

Oddanych głosów: 265

  • 15
@WedkaKrillsona mialem kiedys taką kuchnię, zawsze przed odlaniem kartoszków wyciągałem kilka sztuk i smażyłem na fajerkach. Kiedy babcia robiła kopytka piekło sie na niej też takie małe "świnki" xD

Ale mi feelsy odblokowałes (,)
@WedkaKrillsona: No widzę ale rzadko kiedy ktoś na wsi taką ma... Zwykle w kuchni letniej ale i tam mają na gaz z palnikami, dlatego pytam bo może z neta. Dzisiejsza wieś niczym się nie różni od miasta jeśli chodzi o to jak człowiek mieszka. Czasami nawet lepiej a na pewno lepszy jest metraż. Jedyny minus że, tam nie ma bab i trzeba odpowiednio wcześnie poznać i nie każda chce na wieś...
@StaryDziad12: Pierwsze słyszę, poważnie hehe
Kiedyś oglądałem na YT filmik z Syberii to były takie piece i jakaś mała komora jakby tunel i kot tam siedział nad piecem ale to było małe. Więc nie wiem czy to o czym piszesz inaczej wyglądało bo ja bym do małego tunelu nie wlazł chyba że, byłoby odkryte.