Wpis z mikrobloga

O czym rozmawiacie z ludźmi z pracy?
Ja obecnie na magazynie robię i nauczyłem się, że najlepszy temat to to jak coś mnie #!$%@?, kolana, plecy, kark czy inna część ciała. Powiesz coś takiego i automatycznie poważanie u Januszy nie wiadomo dlaczego. Jeszcze raz jak powiedziałem, że tak mnie #!$%@?ą plecy bo kosiarka stara a dużo do koszenia to Janusze zaczęli mówić, że dobry syn jestem i tak dalej bo ich dzieci nie chcą kosić.
Jak studiowałem i pracowałem w korpo, to po tym jak powiedziałem, że wolę siedzieć w domu i grać w gry/układać LEGO niż chodzić po klubach to nikt później się do mnie praktycznie nie odzywał xD

#przegryw #pracbaza
W.....a - O czym rozmawiacie z ludźmi z pracy? 
Ja obecnie na magazynie robię i naucz...

źródło: Ei_VSpnXYAERea_

Pobierz
  • 36
@WedkaKrillsona: Jak pracowałem kiedyś jako magazynier w hurtowni budowlanej to tylko jeden typo(w sumie był spoko) się pytał o ruchańsko w weekend. A w późniejsszych pracach na tym samym stanowisku(tylko towar inny) to już nie i było fajnie. Ja tam nie narzekam. Wole z wyższym gówno - wyszktałceniem(filozofia) pracować na magazynach niż w #!$%@? korpo. Pięniądze ważna rzecz ale nie kosztem psychiki. Takie moje skromne zdanie.
@WedkaKrillsona: Jak pracowałem kiedyś w Anglii z robolami w bardzo międzynarodowej obsadzie (Pakistany, Hindusi, Afrykańczycy różnej maści, Turasy, Rumunii, Słowacy, Węgrzy, Filipińczycy, cholera wie kto jeszcze i Angole oczywiscie) to naczelnymi tematami, przynajmniej na dziale packingu były "shagging" w kontekście atrakcyjności tej czy tamtej pracownicy, która pojawiła się właśnie w polu widzenia oraz "how much do you pay for a rent?" i "how many bedrooms?", a także temat nr 3 czyli
@WedkaKrillsona: ja jak gadam z kimś to tylko z tymi, z którymi mam o czym mam gadać. Mam w pracy kilku sportowych świrów i gdzieś tam wymienimy się doświadczeniem z ostatniego treningu czy coś w tym stylu. Jak robię obok kogoś z kim nie mam tematu to słuchawki na uszy, chyba ze już nie mam czego słuchać to klasyka, czyli pogoda xD
Jeszcze w sumie temat deweloperki i całej otoczki, bo