Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili #patologiazewsi
https://fb.watch/l6eN1BGzBL/

#!$%@? jakie tępe patusy. Jakim cudem nikt im się nie dobrał do dupy przez tyle czasu? Widziałem nagrania, jak siłą wbijają typowi do domu, #!$%@?ą go, grożą i siłą wywlekają na zewnątrz. Zresztą na początku strima też widać jak stosują przemoc i zastraszanie i nielegalnie przetrzymują chłopa.

Ktoś powinien im w końcu zdrowo #!$%@?ć bejsbolem w ramach obrony (własnej czy też czyjejś). Przydałby się wabik na wabika.
  • 87
  • Odpowiedz
  • 15
#!$%@? jakie tępe patusy. Jakim cudem nikt im się nie dobrał do dupy przez tyle czasu? Widziałem nagrania, jak siłą wbijają typowi do domu,

@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:
Mnie najbardziej #!$%@? to, że ci goście mają często 2-3 dzieci a oni im robia jazdę nie tylko na osiedlu, ale i przed całym krajem. Przecież te dzieci będa miały #!$%@? potem.
Liczą się dla nich tylko zasięgi i zgrywanie świętych. Normalnie gdyby zależało im tylko
  • Odpowiedz
  • 41
@Winden bo mieli sytuację gdzie się pomylili i na takie osoby wtedy spada spory lincz, nie wspominając o najbliższym otoczeniu. W większości wypisują do uposledzonych osób, które z każdym by tak pisały.

Są też śmieszni z tymi ubraniami i wyposażeniem jak islamski najemnik, a polują na uposledzonych xd
  • Odpowiedz
  • 23
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: też się ostatnio zastanawiałem, bo wyskoczył mi jakiś profil na fb. O ile rozumiem cel, że łapią i oddają w ręce policji potencjalnych pedofilii (potencjalnych, bo póki co sady wydają w Polsce wyroki, a nie jakieś typy z fundacji XD) tak nie rozumiem na jakiej podstawie oni upubliczniają wizerunek tych typów mówiąc, że „waliłeś konia przyznaj się”, „jesteś pedofilem” bez wyroku? Rzucanie paragrafami na takich ludzi nie działa, tam co
  • Odpowiedz
@calinowski: teraz, oni działają od lat a to ai do użytku weszło niecały rok temu. Poza tym jak ktoś nie potrafi odróżnić tego co wygenerowało ai od prawdziwych zdjęć to pokazuje to tylko jak upośledzeni są ci ludzie, a takich możesz wrobić w co tylko zechcesz bo są zbyt głupi żeby się obronić
  • Odpowiedz
@Winden Na przykład dlatego:
1. https://plotkibiznesowe.pl/2021/10/27/lowcy-pedofili-wyciagneli-z-pociagu-niewinna-osobe-teraz-sie-tlumacza/

2. https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/pomorze-mezczyzna-ujety-przez-lowcow-pedofilow-popelnil-samobojstwo/p71xl19

Od łapania bandytów jest policja, a nie grupa samozwańczych łowców. Jasne, można tutaj mówić o ujęciu obywatelskim, ale nie w sposób na granicy prawa i przy rozkręcaniu "biznesu" na samosądach, z udostępnianiem wizerunków na streamach/yt. Wyobraź sobie, że zostajesz przypadkowo zatrzymany przez taką grupkę - mimo, że jesteś niewinny Twoja opinia na długo pozostaje zszargana.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest, że właśnie nie za dzieci xD te zj#by nie mogą używać zdjęć nieletnich bo to by było przestępstwo więc używają zdjęć dorosłych dziewczyn xD i dziwnym trafem zawsze podają się za czternastki xD pic rel


@GrimesZbrodniarz: Czekaj, czy ty usprawiedliwiasz kolesia, który się umawia z laską która pisze że ma 14 lat, bo wyglada dojrzale na zdjęciu? Często ci się zdarza?
  • Odpowiedz
Czekaj, czy ty usprawiedliwiasz kolesia, który się umawia z laską która pisze że ma 14 lat, bo wyglada dojrzale na zdjęciu? Często ci się zdarza?


@aegispolis: nie wiem co trzeba miec w glowie zeby kraść zdjecia jakis dziewczyn i pisać o fantazjach erotycznych podszywajac sie pod dziewczyne 14 lat
  • Odpowiedz
no i co z tego że się podszywają? jakoś trzeba sobie radzic


@Daddy2137: Trochę zmieniając:
"I co z tego, że kradą? Trzeba sobie jakoś radzić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie, którzy bronią "łowców" to tacy sami fetyszyści. Ich metody nie mają na celu łapanie pedofili tylko kręcenie nagrań, żeby połechtać ich plugawe ego. Metody i efekty są nieistotne. Ważne jest tylko "złapanie". Tacy specyficzni białorycerze, dla których
  • Odpowiedz