Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili #patologiazewsi
https://fb.watch/l6eN1BGzBL/

#!$%@? jakie tępe patusy. Jakim cudem nikt im się nie dobrał do dupy przez tyle czasu? Widziałem nagrania, jak siłą wbijają typowi do domu, #!$%@?ą go, grożą i siłą wywlekają na zewnątrz. Zresztą na początku strima też widać jak stosują przemoc i zastraszanie i nielegalnie przetrzymują chłopa.

Ktoś powinien im w końcu zdrowo #!$%@?ć bejsbolem w ramach obrony (własnej czy też czyjejś). Przydałby się wabik na wabika.
  • 87
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Jak to w końcu jest z kontynuacją takich spraw? Kiedyś coś było mówione, że w zasadzie takiemu złapanemu pedofilowi nie można za to postawić żadnych zarzutów, bo ostatecznie nie rozmawiał z dzieckiem, tylko z kimś, kto je udawał. Chyba że w takiej sytuacji policja ma podstawy do przeszukania gościa i przy okazji znajduje coś innego, czy jak to jest?
  • Odpowiedz
nie wiem co trzeba miec w glowie zeby kraść zdjecia jakis dziewczyn i pisać o fantazjach erotycznych podszywajac sie pod dziewczyne 14 lat


@Pawel993: pewnie niewiele, ale w jaki sposób ma to tłumaczyć gościa, który się umawia przez internet z czternastolatką? Od kiedy to można z dziećmi jak dojrzale wyglądają? xD
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: #!$%@? to jest ile osób ich popiera, ludzie nie rozumieją ze te głąby nic sobie nie robią z prawa, naciągają, manipulują, byle żeby złapać PEDOFILA i oczywiście z linkiem do patronite to opublikować, hajs się musi zgadzać.
  • Odpowiedz
@aegispolis:

Czekaj, czy ty usprawiedliwiasz kolesia, który się umawia z laską która pisze że ma 14 lat, bo wyglada dojrzale na zdjęciu? Często ci się zdarza?


Zdarza mi się to tak samo często jak tobie nie pierd##enie głupot, czyli wcale - wskaż mi jedno zdanie gdzie kogoś usprawiedliwiam. Twierdzę po prostu, że ecpu to bydło, wyjątkowo głupie bydło.
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: O, widzę kolega nie najbystrzejszy, to tłumacze.

Najlepsze jest, że właśnie nie za dzieci xD te zj#by nie mogą używać zdjęć nieletnich bo to by było przestępstwo więc używają zdjęć dorosłych dziewczyn xD i dziwnym trafem zawsze podają się za czternastki xD pic rel


Dokładnie w tym momencie napisałeś, że jak ktoś podaje się za nieletniego, ale wysyła zdjęcia dorosłej osoby, to już uważasz, że ta osoba nie podawała się
  • Odpowiedz
pewnie niewiele, ale w jaki sposób ma to tłumaczyć gościa, który się umawia przez internet z czternastolatką? Od kiedy to można z dziećmi jak dojrzale wyglądają? xD


@aegispolis: gosc wynajmie adwokata i go wybroni bo realnie nie rozmawial z dzieckiem tylko z dorosłym ;)
  • Odpowiedz
gosc wynajmie adwokata i go wybroni bo realnie nie rozmawial z dzieckiem tylko z dorosłym ;)


@Pawel993: No to powodzenia, jak ta osoba podawała się za nieletnią i jakoś temu pedofilowi to nie przeszkadzało xD
Ja wiem, ze ci łowcy pedofilów to rak, ale takie wpisy jak twój jednak przekonują, że może mają rację xD
  • Odpowiedz
@aegispolis:

Dokładnie w tym momencie napisałeś, że jak ktoś podaje się za nieletniego, ale wysyła zdjęcia dorosłej osoby, to już uważasz, że ta osoba nie podawała się za dziecko, tłumacząc pedofila


Ja nikogo tu nie usprawiedliwiam xD Dokładnie w tym momencie wyśmiewam metody ecpu i wszystkich idiotów którzy ich popierają, a ponieważ latarnia twojego intelektu nie świeci najjaśniej to ci wyjaśnię:

Pedofilia to pociąg do osób przed pokwitaniem - nie ma
  • Odpowiedz
No to powodzenia, jak ta osoba podawała się za nieletnią i jakoś temu pedofilowi to nie przeszkadzało xD

Ja wiem, ze ci łowcy pedofilów to rak, ale takie wpisy jak twój jednak przekonują, że może mają rację xD


@aegispolis: tylko ze oni nie łapią pedofilów tylko jakiś debili albo osoby chore psychicznie
  • Odpowiedz
Ktoś powinien im w końcu zdrowo #!$%@?ć bejsbolem w ramach obrony (własnej czy też czyjejś). Przydałby się wabik na wabika.


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: jak ktoś Ci wbija na chatę to powinieneś mieć prawo wpakować w niego magazynek ołowiu ze swojego automatu a nie #!$%@?ć się jakimś bejsbolem jak jaskiniowiec
  • Odpowiedz