Wpis z mikrobloga

#ecpu #lowcypedofili #patologiazewsi
https://fb.watch/l6eN1BGzBL/

#!$%@? jakie tępe patusy. Jakim cudem nikt im się nie dobrał do dupy przez tyle czasu? Widziałem nagrania, jak siłą wbijają typowi do domu, #!$%@?ą go, grożą i siłą wywlekają na zewnątrz. Zresztą na początku strima też widać jak stosują przemoc i zastraszanie i nielegalnie przetrzymują chłopa.

Ktoś powinien im w końcu zdrowo #!$%@?ć bejsbolem w ramach obrony (własnej czy też czyjejś). Przydałby się wabik na wabika.
  • 87
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Ja #!$%@?, ci łowcy pedofili to niezłe #!$%@?.
#!$%@? ja czekam na taki obroty sprawy gdy
Lowca pedofili dajmy 12 letnia nikola:

12 letnia nikola będzie pisała do 12 letniego tomka o lizaniu cipki na parkingu
i 12 letnia nikola (czyli lowca pedofili) przyjdzie na lizanie cipki a okaze się że 12 letni tomek to tak naprawde 12 letni tomek.

I lowca pedofili dostanie zarzuty za namawianie dzieci do seksu.
  • Odpowiedz
  • 1
w sumie beka z nich trochę, bo nie mogą użyć takiej prowokacji jako dowodu, bo fizycznie gadali z dorosła osoba, mimo że się podawała za 14 czy ile tam.
  • Odpowiedz
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Pytam poważnie, bo może coś przegapilem:
Skąd taka nagonka na nich na wykopie? Rozumiem, że łamią prawo wbijając wyłapując i przetrzymując tych pedofilów gdzieś na mieście, tu wbili typowo na chatę ale nadal łapią pedofili więc efekt finalny i tak ok. Obejrzałem kilka tych zatrzymań i żaden w sumie jakoś bardzo się nie wypierał tego, że jest tym pedofilem więc w czym problem?
  • Odpowiedz