Wpis z mikrobloga

@Pearson jeśli się nie leczy od dłuższego czasu to nawet nie ma 1% szans ze to będzie szczęśliwy związek, bo borderline z założenia jest destruktywny. Jak się leczy to jakieś szanse są, ale to wtedy być może w początkach relacji nawet byś nie poczuł/nie zauważył ze ma zaburzenie borderline.
  • Odpowiedz
@Pearson: ja mam tylko się leczy. Generalnie poziom odpałów jest dużo niższy niż u przeciętnej zdrowej samicy więc nie narzekam
  • Odpowiedz
Bo to dość często występujące zaburzenie osobowości tak jak i narcyzm


@Kitku_Karola: miałem toksyczną borderkę z narcystycznym zaburzeniem osobowości
nie polecam
leczenie uspokajało, ale nic nie pomagało na odklejenie
  • Odpowiedz
@lexico to chyba to narcystyczne zaburzenie najwiecej psuło bo jego to się chyba średnio da leczyć xD często narcyz używa leczenia by zrobić z siebie ofiare tylko a nie by sie realnie leczyć.

Borderline jest serio możliwe do skutecznego opanowania by po osobie nie było widać czy czuc ze to zaburzenie ma.

Poza tym zaburzenie borderline to bardziej skarne emocje danej osoby, ze raz myśli ze ja zdradzasz innym razem myśli ze
  • Odpowiedz
to lepiej wypier&&&& jak najdalej bo poziom manipulacji ram potrafi być mega wysoki i wyrachowany


@Kitku_Karola: prawie rok temu urwałem kontakt. Na początku było bardzo trudno.

O borderze powiedziała mi już po zakończeniu, NPD wyszedł jak postępowała później, gdy mnie już nie uważała za ofiarę i bardzo się odsłoniła.
Wcześniej widziałem czerwone flagi i odpuściłem.
Manipulacje, wyrachowanie, brak szacunku i testowanie granic rozpoznawałem od razu, bo robiła to tak nieudolnie, że
  • Odpowiedz
@Pearson: Ja mam borderkę i stworzyłam wiele udanych związków. Ostatni skończyła bo się czułam ograniczana tym że musi być monogamia, ale tak poza tym to serio jeden z lepszych związków, nawet się nie kłóciłyśmy, a jak się fochałam to nie zawsze umiała uspokoić
  • Odpowiedz
@lexico: co ty pieprzysz xd czytam różne wątki o borderline bo jestem ciekawa co faceci o tym mówią między sobą i zauważyłam ze największy hejt i szambo wypływa od Ciebie. Takie stygmatyzowanie jest mega słabe i niesprawiedliwie w stosunku do osób które maja borderline ale chodza na terapie a poza tym większość objawów tłamszą w sobie i otoczenie nawet nie zauważyło nic dziwnego - przykładowo moi znajomi cały czas powtarzają ze
  • Odpowiedz
@IhaveNOOidea: a co miałem napisać?
Nie ma możliwości wyleczenia?
to #!$%@? pozostanie na zawsze

borderka to damage goods i takie to się używa, by sobie ulżyć od czasu do czasu i rzuca
żaden związek, nawet nie nadaje się na FwB, bo zaraz coś chce
borderki powinny być wytatuowane, żeby było wiadomo z czym ma się do czynienia
  • Odpowiedz