Wpis z mikrobloga

@Diaz31:

ale fajny vajbik borze reluwa w chj zesram sie jestes piekna olek

Ok. Mnie to na przykład obrzydza w pewnym stopniu, ale jak kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście zaczynam mieć coraz bardziej wrażenie, że oni wzięli tego pokemona po to, aby się przypodobać tym wszystkim dziewczynkom będącym ich najaktywniejszą grupą fanbase którym wpychają lakiery do paznokci marki hi hania.
Osobiście zaczynam mieć coraz bardziej wrażenie, że oni wzięli tego pokemona po to, aby się przypodobać tym wszystkim dziewczynkom będącym ich najaktywniejszą grupą fanbase którym wpychają lakiery do paznokci marki hi hania.


@Cztero0404: jak to ja myslalem ze oni bo bardzo lubią nie ze względu na jego maniere i ze twitterowe julki będą go bronić
@Dejwor: Genzie jest dość bardzo mocno z feminizowane ogólnie, nie wiem czy ktoś wcześniej zwrócił na to uwagę, ale nie ma tam chodź w połowie stereotypowego ''samca alfa'' żadnego, ale za to menadżment i pomoc składające się praktycznie tylko z kobiet (operatorzy kamery się tutaj nie liczą), na chłopaków jakby kładzie się mniejszy nacisk chyba, że jest to Świeży przebierający się za laskę od czasu do czasu oraz często z chłopaków
@Cztero0404: chopie pi3rdolisz takie kocopoły, że aż się ciężko czyta... Olka przygarnęli do siebie bo jest krwa kontrowersyjny i tu nie ma co analizować... pozdrawiam i serdeczności
@Diaz31:

chopie pi3rdolisz takie kocopoły,

Wskaż mi jedno miejsce w którym to robię. Zamiast pisać takie rzeczy naucz się najpierw co to jest argument oraz marketing on nie jest ''kontrowersyjny'' on jest damski.