Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?. co za #!$%@? akcja. zrobiłem 1 wpis gdzie się zapytałem czemu Ukraińcy atakują bahmut skoro nie znaczenia strategicznego. a dziś jestem wołany i wyzywany z randomowych kont od onuc xDddd
uważajcie Mirki - nie zadawaj pytań bo będziesz onuca xDdd
#wojna #ukraina #rosja
  • 57
  • Odpowiedz
uważajcie Mirki - nie zadawaj pytań bo będziesz onuca xDdd


@lubie_moderacje_2: Albo Bachmut ma znaczenie albo Ukraina wysłała ponad 10 tysięcy własnych żołnierzy na śmierć bez żadnego ważnego powodu xD.
  • Odpowiedz
Albo Bachmut ma znaczenie albo Ukraina wysłała ponad 10 tysięcy własnych żołnierzy na śmierć bez żadnego ważnego powodu xD.


@Koniasz: #!$%@? kilkadziesiąt tysięcy rosijanków, rosijcy zmarnowali na bombardowanie Bachmutu ok. 1/5 ogólnych zapasów amunicji ciężkiej na froncie, a ponadto wyhodowali sobie tego histeryka Prigożina na ważną postać medialną.

teraz Bachmut ma znaczenie takie, że wciąż mają tam liczny choć #!$%@? jakości garnizon, który się żre o to które jednostki mają wyjść.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: NIe miało znaczenia do czasu kontrofensywy. To miasteczko służyło tylko do gruzowania fal mięsnych bolszewików, aby wytępić ich jak najwięcej. Teraz dochodzi do 2 fazy kontrofensywy i chcąc nie chcąc to miasteczko leży na jej drodze. I to jest double win dla UA. Bo wybili ich dziesiątki tysięcy i teraz odbijając te gruzy z powrotem zadają duży policzek bolszewikom bo odbiją to niewielkim kosztem. I śmierć tych wszystkich onuc poszła
  • Odpowiedz
rosijankowie bardzo go przeżywają

@pogromca_krasnali: No ale to wojne prowadzi się w sposób logiczny czy emocjami?

pchają rezerwy w środek dupy na zmarnowanie.

@pogromca_krasnali z zasady atakując ponosisz większe straty. Do tego musisz przeznaczyć jednostki dobrze wyposażone i doświadczone. Więc to się trochę nie spina
  • Odpowiedz
@lubie_moderacje_2: sek w tym ze nawet nie bylo argumentacji. Po prostu wyciagnales bledne wnioski z mojej odpowiedzi i gfy chcialem abys uzyl swojego mozgu jeszcze raz do wymyslenia innego wniosku to się obraziłeś jak typowa onuca
  • Odpowiedz
@wtf2009: No nie no, chodzi mi o to że po utraci Bahmutu Ukraińcy stwierdzili że nie ma on znaczenia strategicznego więc ruskie to debile które atakowały go tracą mnóstwo ludzi. Teraz sytuacja się odwróciła i to Ukraińcy atakują Bahmut - chciałbym się dowiedzieć dlaczego?

Putin ci kazał tak napisać?

Czy zadawanie pytań to bycie marionetką putina?
  • Odpowiedz
Do tego musisz przeznaczyć jednostki dobrze wyposażone i doświadczone. Więc to się trochę nie spina


@lubie_moderacje_2: Jeżeli atakujesz dobrze obsadzone umocnienia polowe lub pozycje ad hoc to tak. Jeżeli atakujesz #!$%@? obsadzone "stałe" pozycje ulepione z kupy to już różnie.

Zobacz kampanię wrześniową - Polska miała znacznie większe straty niż Niemcy. Albo zobacz wojnę chinsko-japońską, ta sama historia.

No nie no, chodzi mi o to że po utraci Bahmutu Ukraińcy stwierdzili
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Żeby twoje pytanie miało sens musi zostać zawieszone w jakich ramach dyskusji. Moje pytanie ma jasne ramy - wojna na Ukrainie. Twoje nie ma żadnych. Żebym miał możliwość udzielenia Ci sensownej odpowiedzi musiałbyś w jakiś sposób poprzeć swoje pytanie ścieżką logiczną prowadzącą do konkluzji a następnie możemy dyskutować dalej zadając kolejne pytania pomocnicze pchajcie dyskusję naprzód. Ty przeskoczyłeś etap przedstawienia tezy.
Po drugie rozbijasz w tym momencie dyskucję i przeszkadzasz
  • Odpowiedz