Wpis z mikrobloga

  • 0
@rajdowiecwamoku nie będziesz. Miałem na roku starszych. Jeśli chcesz studiować, masz czas i możliwości to to rób.

Cytując Feynmanna - A co Ciebie obchodzi co myślą inni?
  • Odpowiedz
@rajdowiecwamoku: Idź na zaoczne. Pewnie już się nauczyłeś, że traktuje się Ciebie jak człowieka i na dziennych będziesz się męczył z dziećmi, które jeszcze tego nie wiedzą i dają po sobie jeździć.
  • Odpowiedz
@rajdowiecwamoku: Ty chcesz te studia skończyć dla samego skończenia? Na edukację nigdy nie jest za późno, i myślę że edukować człowiek powinien się całe życie. Ale ty chyba studiów nie traktujesz jako edukację, tylko jako papierek.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Wręcz przeciwnie - mam zawód, i bardzo duże doświadczenie w nim (projektant/konstruktor mebli w firmie + własna działalność: meble na wymiar) i żaden stopień inżyniera mi do tego nie potrzebny. Ale chciałbym się nauczyć czegoś dużo trudniejszego, skomplikowanego, z większą wartością dodaną. A to że uparłem się na polibude? Po prostu sądzę że tam nauczę się najwięcej.
  • Odpowiedz
@rajdowiecwamoku: Dzienne studia w tym wieku to błąd. Po pierwsze, to czego się nauczysz zależy bardziej od ciebie niż od formatu studiów. Na koniec papier jest ten sam a wiedza i tak ucieka, bo mózg ma swoje ograniczenia. I fakt łączenia pracy ze studiami może nawet zapunktować przy późniejszych rekrutacjach.

I najważniejsze - studiowanie na polibudzie ma jedynie taki sens, jeżeli jesteś w stanie wykorzystać to na rynku pracy, a
  • Odpowiedz