Wpis z mikrobloga

Telefon nie ma dostarczanych już aktualizacji bezpieczeństwa, jednak nie chcę się go pozbywać, bo wciąż działa świetnie i nie mam z nim żadnych problemów [Redmi Note 8 Pro], oraz nie jestem osobą, która musi co dwa lata zmieniać telefon. Czy jest jakaś aplikacja, która realnie poprawia bezpieczeństwo zabezpieczeń, którą mogę zainstalować? Jeśli będę postawiony pod ścianą, to w przyszłym roku pomyśle nad telefonem, ale prędzej zrezygnuję z płatności zbliżeniowych.
#telefony #android
  • 8
@Zielony34: nikt cie nie będzie 0dayami atakować, używaj telefonu z głową, nie instaluj śmieci i nie będzie problemu.
Prędzej kogoś scamami #!$%@?ą niż exploitami.
@Kiciuk Nie instaluje śmieci, raczej mam od lat stały pakiet programów i nigdy nic złego się nie działo. Jedynie obawiam się płacenia zbliżeniowego, oraz korzystania z aplikacji bankowych, ponieważ stan aktualizacji bezpieczeństwa mam z 7.2022
@vulcanitu Działa zajebiscie, nie mam żadnych problemów, korzystam z niego bardzo intensywnie. Płynnie i bez przycięć, a przeszedł ze mną na prawdę sporo, bo mam wymagająca pracę
@Zielony34: Mam motorolę z 2019 roku z Androidem 9. Nie instaluję żadnych aktualizacji, żeby mi nic nie popsuli, jak to już nie raz się zdarzało. Nie widzę żadnych zagrożeń, jeśli idzie o bezpieczeństwo.