Wpis z mikrobloga

@MarcinDerk otwarty świat i ogólnie aspekty grania z kimś są bardziej rozbudowane, ale ogólnie źle na to patrzysz.

bardziej rozbudowane nie znaczy lepsze, ta gra ma być mniej rozbudowana. to gra którą włączasz po robocie i się bawisz bez konieczności robienia doktoratu aby używać jej systemów craftingu, zarabiania.

bez siedzenia godzinami w zewnętrznych programach aby znaleźć ulepszenie przedmiotu albo kupić coś co potrzebujesz do zarabiania.

bez zaznaczania checkboxow które musisz spełnić zanim
@MarcinDerk: te gry są nieporównywalne, bo są skierowane do innego odbiorcy. Pytanie kim jesteś? Jak hardkorowym graczem h'n's, który zjadł zęby na tym gatunku i kocha minmaxować itemy to wtedy zostań przy POE i czekaj na POE2. A jak lubisz pomordować potwory po pracy, masz ochotę czasem pograć w party do piwka, szukasz pewnej różnorodności z elementami online to zapraszam do Diablo 4.

Ja chce przyjemnej rozgrywki bez łamania głowy. Więc
@MarcinDerk: czy jest lepsze i daje więcej fanu? Dla mnie tak. Czy jest bardziej rozbudowane? Z pewnością nie. Diablo 4 to jest prosta gierka, właściwie no brainer z bardzo przyjemnym systemem walki i względnie dobrym, chociaż dalej ubogim, contentem. Mi się to podoba bo mogę sobie odpalić grę na 2 godzinki wieczorkiem, bić moby, założyć lepszy itemek i mam fun z gry a przy takim Poe musisz się mega pocić i