Wpis z mikrobloga

@Bunch: przejrzyj filmiki kilkanaście razy i zrozum że najpierw stał w oddali jak inne autobusy ale coś mu #!$%@?ło i podjechał na przystanek #!$%@? busem w jedną patuske. To rozwścieczyło tłum (nie dziwię się ale i nie usprawiedliwiam) i potrącił śmiertelnie babkę gdy patusy zaczęli się dobijać po pierwszym szturchnięciu busem innej patuski.

Więc #!$%@? mu w dupe
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mogl czekac w pojezdzie na przyjazd sluzb ktore wezwal, mogl sie bronic gdyby go faktycznie zaatakowali fizycznie (darcie ryja zza szyby to jeszcze nie atak), mogl sprobowac jechac bardzo powoli do przodu, ewentualnie wstecz


@hu-nows: XDDDDDD patrzcie jaki mądry zza klawiatury. Biegnie na ciebie stado wściekłych dzikusów ale na pewno akurat ty byś siedział z zimną krwią i czekał na przyjazd służb. Przecież to oczywiste że w takiej sytuacji musisz zachować
@Bunch @ArchDelux @Jakovv @Shatter

Celowo pominąłeś ten szczegół, gdzie patus wyszarpywał drzwi przy szoferce autobusu


A Ty celowo pominąłeś ten szczegół, gdzie uderzył w nich autobusem na samym początku i tym samym eskalował całą sytuację? Możemy się tylko domyślać, ale istnieje duża doza prawdopodobieństwa, że gdyby tego nie zrobił, to nikt do jego szoferki by się nie chciał dostać?
kopali w autobus i próbowali siłą otworzyć te drzwi, faktycznie mógł się bronić dopiero jak trzech wejdzie do środka i mu twarz rozgniecie.


@Shatter: no z takim założeniem to powinienem strzelać na stadionie do kibiców przeciwnej drużyny a nie czekać aż rozszarpią tą siatkę, przyjdą i mnie pobiją. Albo jak pies sąsiada na mnie wrogo szczeka, pewnie powinienem go otruć a nie czekać aż któregoś dnia przeskoczy i niechybnie wbije kły
@hu-nows po pierwsze, ja ci tylko napisałem, jak głupie jest stwierdzenie, że powinien zacząć uciekać dopiero, jak to zabije grupa nafuranych patusow, a po drugie, nie wiem co to ma do siatki na stadionie żale generalnie tak, ochrona reaguje zanim kibice zaczną kogoś bić XD
Baba stała na ulicy i została rozjechana, została rozjechana, bo jej koledzy zachowywali się jak bydło i kierowca miał do wyboru - czekać aż go zabiją, albo
Baba stała na ulicy i została rozjechana, została rozjechana, bo jej koledzy zachowywali się jak bydło


@Shatter: żałosne stwierdzenie, idź zastanów się nad sobą do kąta.

"Panie boże a dlaczego ja tu trafiłam i już nie żyja.. a bo stałaś na ulicy z niewłaściwymi kolegami. To w ogóle nie wina człowieka który cię przejechał. jego poczucie bezpieczeństwa było ważniejsze niż twoje śmieciowe zycie"

Tak rozumujecie, głąby

ps. uciekać też trzeba umieć,