Wpis z mikrobloga

@programista15cm siemens to szajs, co chwila się zacina i trzeba czyścić jednostkę zaparzającą, notoryczne problemy z mokrymi fusami. Przez 3 lata zaliczyłem w cholerę awarii a i tak zawsze było kiepsko. do tego każda naprawa to miesiąc bez ekspresu, bo wysyłka gdzieś do Warszawy i 3 do 6 tygodni serwisu przy byle gównie. Nigdy więcej.

Nivona kupiona równolegle w firmie i katowana non stop bezawaryjnie przeżyła chyba 7 lat. Siemens w domu
@enron: nie zaprzeczam, ze dostales gowniany egzemplarz, ale nie wiem czy to powod zeby doplaca x1.5 za produkt ze szwajcarii, o gorszych parametrach.

Nastepnym razem po prostu zadaj wymiany na inny egzemplarz lub zwrotu kasy
nie zaprzeczam, ze dostales gowniany egzemplarz


@programista15cm: taaaa a świstak siedzi i zawije te lepsze modele w sreberka
masakra, wiele sprzętów ma tak jak zje.ba.ny mens , delonżi tak samo pie.rdo.li. się na potęgę
dobra rumuńska robota :)
@sailor_73: kurde niby XXI wiek, a bredzisz jak jakis uposledzony.

Jest ekonometria produkcji i zawsze % jest wadliwy. Nie przecze, ze firemka ze szwajcarii ma mniejszy %, ale mnie to jako konsumenta je'bie, bo wymieniam produkt na wolny od wad.

Dla mnie 25% ekspresow simensa moze byc takich jak opisales. Wazne, ze moj dziala.
@enron: nie zaprzeczam, ze dostales gowniany egzemplarz, ale nie wiem czy to powod zeby doplaca x1.5 za produkt ze szwajcarii, o gorszych parametrach.


Ciekawe, że problemy o których pisałem są powszechne w siemensach, a w Jurach jakoś nie.

Nastepnym razem po prostu zadaj wymiany na inny egzemplarz lub zwrotu kasy


@programista15cm: powodzenia w walce z dużym sklepem o wymianę używanego przez pół roku ekspresu do kawy xD
Dla mnie 25% ekspresow simensa moze byc takich jak opisales. Wazne, ze moj dziala.


@programista15cm: no widzisz, jeśli mam ryzykować że trafię na gówniany egzemplarz to wolę dołożyć i kupić coś w 100% pewnego. Tak jak pisałem, nie musi być od razu Jura - Nivona jest zdecydowanie lepsza od Siemensa a kosztuje porównywalnie
@enron: nie kosztuje porownywalnie, tylko ponad 150%

§ 1. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, kupujący może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady. § 2. Sprzedawca jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla kupującego.