Wpis z mikrobloga

@Canova: Kilka tematów związanych z paszportem. Przede wszystkim warto zdać sobie sprawę z siły paszportu obywateli Kambodży . Druga sprawa załóżmy nawet, że Machaj będzie chciał zabrać swoją wybrankę do Europy żeby pokazać ją swoim rodzicom. Będzie potrzebna przynajmniej wiza i przynajmniej dwie wizyty w polskiej ambasadzie. Wyobrażasz sobie Strejle z jej angielskim (tylko nie piszcie, że zna polski i wyczytała te wszystkie złe rzeczy na forum) na rozmowie z pracownikami
(tylko nie piszcie, że zna polski i wyczytała te wszystkie złe rzeczy na forum)


@roo-bin: No byłbym chory gdybym tego nie napisał,analfabetka z kraju trzeciego świata nauczyła się Polskiego specjalnie po to żeby czytać wypok,a że źle o niej pisali to postanowiła popełnić samobója garścią vit.c i podpaską przyklejoną do czoła,szkoda że nie umie czytać po khmersku wtedy może by wiedziała że vit.c w takiej ilości jest moczopędna.
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Ja osobiście nic do tej dziewczyny nie mam bo mam świadomość, że tam bardzo często los bywa okrutny i co straszne często piekło zaczyna się już w dzieciństwie. Irytuje mnie bardzo fakt, że ta młoda kobieta jest traktowana instrumentalnie przez człowieka bez skrupułów, który według mnie w imię lepszej oglądalności naopowiadał jej co piszą o niej ludzie na serwisie, o którego istnieniu w ogóle nie miała pojęcia. Moim zdaniem w
@Justyna16: Naszły mnie te wspomnienia jak menel mowił o tym, że musi się pozbyć Srelje żeby się za bardzo nie przyzwyczajała do niego, odesłał ją nawet i zapowiadał, że będzie się brał za Srejle2 ale tamta jak tylko zobaczyła, że menel się chce do niej dobierać to uciekła.