Wpis z mikrobloga

Dobra nie ma się co p-------ć. Zgłoszenie do ABW:

Temat: Nowa organizacja MMA, prawdopodobnie ludzi powiązanych z HIGH LEAGUE.

Dzień dobry,

W ostatnich dniach było głośno o zamrożeniu kont bankowych organizacji HIGH LEAGUE, która ma być powiązana z reżimem totalitarnym Ramzana Kadyrova. Nawet ogólnodostępne informacje wyraźnie na to wskazują, więc interwencja Państwa jest wielkim sukcesem działań państwa prawa.

W dniu dzisiejszym z kolei gruchnęła informacja o powstaniu nowej organizacji bliźniaczej do HIGH LEAGUE. Nazywa się ona CLOUT MMA. Z nowymi twarzami, które najprawdopodobniej mają rolę tak zwanego „słupa”. Niestety jako przeciętny obywatel Rzeczpospolitej Polskiej nie mam w dostępu do aktualnych danych z KRS, ponieważ na pewno jest to świeżo założona spółka.

Rzekomymi włodarzami organizacji jest Lexy Chaplin, która to walczyła w organizacji HIGH LEAGUE oraz Sławomir Peszko – były piłkarz, reprezentant naszego kraju.

Bardzo proszę o przyjrzenie się tej sprawie. Mają Państwo narzędzia i środki, które pozwolą z pewnością zweryfikować powiązania tej nowo powstałej organizacji z HIGH LEAGUE, a także z czeczeńskim reżimem.

Wysyłamy na mail: poczta@ABW.gov.pl
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nazywa się ona CLOUT MMA. Z nowymi twarzami, które najprawdopodobniej mają rolę tak zwanego „słupa”. Niestety jako przeciętny obywatel Rzeczpospolitej Polskiej nie mam w dostępu do aktualnych danych z KRS, ponieważ na pewno jest to świeżo założona spółka.


@Thiocomaster: Ale ty wiesz że KRS jest na wszystkich stronkach jest aktualny, no chyba że dane z 7czerwca (dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) są nie aktualne. Więc prawdopodobnie
  • Odpowiedz
  • 0
@guwno79281: tak się składa, że akurat mam bliskich znajomych. Prawdziwego przyjaciela to można mieć jednego na całe życie, ale widzę, że ty pobujasz się z kimś miesiąc i już BFF XD Żebyś się tylko nie rozczarował.

Mam pasję, zainteresowania, kobietę i dobrze płatną pracę, a no i studia właśnie skończyłem. Także nie wysilaj się, bo mam na tyle wysokie poczucie własnej wartości, że komentarz jakiegoś randomka ze śmietnika internetu jakim
  • Odpowiedz
  • 0
@CabalEnjoyer: prawdopodobnie masz rację. Wszędzie są jakieś opcje dostępu premium, więc podejrzewałem, że może jest tak jak napisałem. No i potężni włodarze wrzucili na IG zdjęcia z podpisywaniem czegoś przypominającego umowę, więc założyłem, że musi być jakiś podmiot, który jest jej stroną.
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: Obie te kartki miały napisane sławomir peszko, nawet kartka lexy a strone mają zarejestrowaną na osobe prywatną. Pewnie aktualnie jest robiony szacher macher aby ukryć czeczenów w piwnicy i wtedy wjadą oficjalnie, tylko że wtedy wykop to już będzie spał a abw będzie zajęte udawaniem że walczą z mafią hazardową promatica.
  • Odpowiedz