Wpis z mikrobloga

@podjad3k ŻARTÓW?! Ż A R T Ó W?! hahahaha... w sumie może i masz.racje, że Konfederacja to partia stworzona dla żartów, żeby wyciągać tylko pieniądze od podatników XD
@Kempes: Mam dość wojenki PiS i PO, taka z nich opozycja jak z koziej dupy trąba. Czas na kogoś zupełnie nowego, mimo że nie z wszystkim się z nimi zgadzam tak jestem zdecydowany dać im szansę, przynajmniej mam czyste sumienie, że nie głosuje nad dalszym (w sumie jeszcze większym) rozdawnictwem.
@Lethorn Np tak, lepiej wierzyć populistom, którzy obiecają gruszki na wierzbie, jak kiedyś komuniści XD
Nie warto dać szansy komuś kto nie wie jak zrealizować swoje populistyczne obietnice. Tak, partia Konfederacja to partia żart, jak kiedyś Polska Partia Piwa Rywińskiego XD
Konfederacja powstała w 2019 roku, ergo wyciąganie tweetów Bosaka z 2014 to też niezły żart


@podjad3k: Aha, teraz wszedłeś w etap udawania debila, że niby Bosak zmienił od tamtego czasu poglądy? Bosak był wtedy pełnoletni, nawet miał za sobą kadencję jako poseł na Sejm RP. Chyba ty byłeś wtedy grubo poniżej 18, skoro tego nie pamiętasz.
@podjad3k Po wyborach Konfederacja jeszcze inaczej będzie śpiewać, może nie cała, ale część z ich polityków. Kuce się zdziwią, tak jak ma to miejsce z ANTYSYSTEMOWCEM Kukizem XD