Wpis z mikrobloga

@podjad3k: Ja nie chcę, żebyś ich tłumaczył, bo doskonale wiem, że Konfederacja to tylko i wyłącznie populiści, którzy powiedzą wszystko, żeby sondaże wzrosły. Pytam, jak ty rozumiesz, jak sobie tłumaczysz wypowiedź Bosaka w kontrze do wypowiedzi Mentzena.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@podjad3k To po co tutaj się wypowiadasz, skoro rzeczowych argumentów twój mózg nie przyjmuje? Ale nie bój nic, jak dorośniesz będziesz się jeszcze sam z siebie śmiać XD
  • Odpowiedz
To po co tutaj się wypowiadasz, skoro rzeczowych argumentów twój mózg nie przyjmuje? Ale nie bój nic, jak dorośniesz będziesz się jeszcze sam z siebie śmiać XD


@Kempes: na rzeczowe argumenty bym mógł odpowiedzieć rzeczowymi argumentami, nawet chętnie bym podyskutował ale to co reprezentujesz nie jest ani rzeczowe ani argumentem xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@podjad3k Sugerujesz, że moja informacja, że aktualne propozycje Mentzena, które powyżej możesz przeczytać, nie są populistyczne? No więc postaraj się zmóżdżyć i nam tu udowodnić, że to nie populizm w najczystszej postaci, że jego pomysł jest do wykonania i powiedz jeszcze w jaki sposób XD
  • Odpowiedz
Ja nie chcę, żebyś ich tłumaczył, bo doskonale wiem, że Konfederacja to tylko i wyłącznie populiści, którzy powiedzą wszystko, żeby sondaże wzrosły. Pytam, jak ty rozumiesz, jak sobie tłumaczysz wypowiedź Bosaka w kontrze do wypowiedzi Mentzena.


@KotBojowy: Bosak to narodowiec i wszyscy to wiemy, dziwny to mezalians korwinowców z narodowcami i to też każdy wie. Wypowiedź Mentzena to żart i robienie z tego poważnego biznesu jest delikatnie mówiąc niemądre ;3
  • Odpowiedz
to nie jest projekcja tylko prawda. Mentzen ani Bosak, ani nikt inny nie pokazali jak chcieliby spiąć budżet. Bo to populizm bez żadnego zaczepienia w rzeczywistości. To nie ma dzialac, tylko mają sie na to nabierać naiwniacy.


@Tymajster: Tusk, Kaczyński, Kosiniak z swoimi programami kredytowymi, mieszkaniowymi, rewaloryzacyjnymi oczywiście pokazali skąd będą na to pieniądze w budżecie, który co roku ma deficyt? Czy wymagasz tylko od Konfederacji i tylko ich będziesz oskarżał
  • Odpowiedz
Czyli Mentzen nie postuluje zniesiania lub obcięcia tych podatków?


@KotBojowy: a to spytaj Mentzena, ja nie jestem jakimś rzecznikiem Konfederacji czy tam tego nowego tworu korwinowego. Sławek organizuje co chwila spotkania to jak taki ciekawy jesteś to się zapisz i zadaj pytanie to się dowiesz. Ale ty nie chcesz wiedzieć przecież. Ty już wiesz swoje co nie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@podjad3k Dwójeczka to będzie z rana u Konfederatów, jak się zderza z twardą rzeczywistością, że populizm, nawet ten prawicowy, nie działa XD
No i jak, masz info jak te swoje propozycje Mentzen chce zrealizować? XD
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że moja informacja, że aktualne propozycje Mentzena, które powyżej możesz przeczytać, nie są populistyczne? No więc postaraj się zmóżdżyć i nam tu udowodnić, że to nie populizm w najczystszej postaci, że jego pomysł jest do wykonania i powiedz jeszcze w jaki sposób XD


@Kempes: Jakby Sławek opowiedział dowcip o murzynach to pewnie byś o rasizmie pisał co nie? Zrozum, że to był żart. Możesz to nazwać żartem populistycznym jak ci
  • Odpowiedz
Wypowiedź Mentzena to żart i robienie z tego poważnego biznesu jest delikatnie mówiąc niemądre


@podjad3k: no to się bardzo mocno tej zamordystycznej formacji żart trzyma, bo ciągle sobie tak żartują o tych gigantycznych obniżkach podatków.

Czy wymagasz tylko od Konfederacji i tylko ich będziesz oskarżał o populizm?


Tak, bo ich "postulaty" to koszty wielokrotnie większe od jakieś tam babciowe+ albo inny przekop Mierzei. To jest wręcz postawienie państwa od nowa, więc
  • Odpowiedz
Dwójeczka to będzie z rana u Konfederatów, jak się zderza z twardą rzeczywistością, że populizm, nawet ten prawicowy, nie działa XD


działa, jak pokazuje rzeczywistość, historia, nie wiem jakim głąbem trzeba być by nie zauważać, że działa ()

No i jak, masz info jak te swoje propozycje Mentzen chce zrealizować? XD


@Kempes: znaczy się oczekujesz realizacji żartów? to dopiero jest populizm xD
  • Odpowiedz
no to się bardzo mocno tej zamordystycznej formacji żart trzyma, bo ciągle sobie tak żartują o tych gigantycznych obniżkach podatków.


@Tymajster: skoro jest hajs na programy kredytowe, rewaloryzację 500+ i inne takie to chyba jest też hajs na obniżkę podatków gdyby zrezygnować z tych pierwszych? Czy się mylę i POPiS szykuje mi jakieś niespodzianki?

Tak, bo ich "postulaty" to koszty wielokrotnie większe od jakieś tam babciowe+ albo inny przekop Mierzei. To
  • Odpowiedz
Jak będę chciał to wykonam aborcję niezależnie od obowiązującego w Polsce prawa


@podjad3k: czyli to nie jest projekcja tylko prawda. Sam to właśnie przyznales. Nazwałeś katotaliban problemem, ale ważne, że to będzie też problem dla lewactwa i neuropy. "Przynajmniej lewactwo dupa boli" jedyny i niezmienny bodziec dla wyborców konfederackich zamordystów.
  • Odpowiedz
czyli to nie jest projekcja tylko prawda. Sam to właśnie przyznales. Nazwałeś katotaliban problemem, ale ważne, że to będzie też problem dla lewactwa i neuropy. "Przynajmniej lewactwo dupa boli" jedyny i niezmienny bodziec dla wyborców konfederackich zamordystów.


@Tymajster: bo wiesz, dla mnie Konfederacja to mniejsze zło, a zapach bólu dupy o poranku to tylko taki sympatyczny dodatek ;3

PS. To prawda
  • Odpowiedz
@Tymajster: przecież ten cały wpis jest pół żartem, pół serio. Serio, chyba 10 letnie dziecko widzi tutaj ironię, nikt o zdrowych zmysłach nie proponuje całkowitej likwidacji podatków. A TVN to taki TVP tylko wersja light, i tu i tam panuje tylko "jedna słuszna partia", tu i tu jest Konfederacja wykluczana i niezapraszana.
  • Odpowiedz