Wpis z mikrobloga

@podjad3k: Ja nie chcę, żebyś ich tłumaczył, bo doskonale wiem, że Konfederacja to tylko i wyłącznie populiści, którzy powiedzą wszystko, żeby sondaże wzrosły. Pytam, jak ty rozumiesz, jak sobie tłumaczysz wypowiedź Bosaka w kontrze do wypowiedzi Mentzena.
To po co tutaj się wypowiadasz, skoro rzeczowych argumentów twój mózg nie przyjmuje? Ale nie bój nic, jak dorośniesz będziesz się jeszcze sam z siebie śmiać XD


@Kempes: na rzeczowe argumenty bym mógł odpowiedzieć rzeczowymi argumentami, nawet chętnie bym podyskutował ale to co reprezentujesz nie jest ani rzeczowe ani argumentem xD
@podjad3k Sugerujesz, że moja informacja, że aktualne propozycje Mentzena, które powyżej możesz przeczytać, nie są populistyczne? No więc postaraj się zmóżdżyć i nam tu udowodnić, że to nie populizm w najczystszej postaci, że jego pomysł jest do wykonania i powiedz jeszcze w jaki sposób XD
Ja nie chcę, żebyś ich tłumaczył, bo doskonale wiem, że Konfederacja to tylko i wyłącznie populiści, którzy powiedzą wszystko, żeby sondaże wzrosły. Pytam, jak ty rozumiesz, jak sobie tłumaczysz wypowiedź Bosaka w kontrze do wypowiedzi Mentzena.


@KotBojowy: Bosak to narodowiec i wszyscy to wiemy, dziwny to mezalians korwinowców z narodowcami i to też każdy wie. Wypowiedź Mentzena to żart i robienie z tego poważnego biznesu jest delikatnie mówiąc niemądre ;3
to nie jest projekcja tylko prawda. Mentzen ani Bosak, ani nikt inny nie pokazali jak chcieliby spiąć budżet. Bo to populizm bez żadnego zaczepienia w rzeczywistości. To nie ma dzialac, tylko mają sie na to nabierać naiwniacy.


@Tymajster: Tusk, Kaczyński, Kosiniak z swoimi programami kredytowymi, mieszkaniowymi, rewaloryzacyjnymi oczywiście pokazali skąd będą na to pieniądze w budżecie, który co roku ma deficyt? Czy wymagasz tylko od Konfederacji i tylko ich będziesz oskarżał
Czyli Mentzen nie postuluje zniesiania lub obcięcia tych podatków?


@KotBojowy: a to spytaj Mentzena, ja nie jestem jakimś rzecznikiem Konfederacji czy tam tego nowego tworu korwinowego. Sławek organizuje co chwila spotkania to jak taki ciekawy jesteś to się zapisz i zadaj pytanie to się dowiesz. Ale ty nie chcesz wiedzieć przecież. Ty już wiesz swoje co nie?
Sugerujesz, że moja informacja, że aktualne propozycje Mentzena, które powyżej możesz przeczytać, nie są populistyczne? No więc postaraj się zmóżdżyć i nam tu udowodnić, że to nie populizm w najczystszej postaci, że jego pomysł jest do wykonania i powiedz jeszcze w jaki sposób XD


@Kempes: Jakby Sławek opowiedział dowcip o murzynach to pewnie byś o rasizmie pisał co nie? Zrozum, że to był żart. Możesz to nazwać żartem populistycznym jak ci
Wypowiedź Mentzena to żart i robienie z tego poważnego biznesu jest delikatnie mówiąc niemądre


@podjad3k: no to się bardzo mocno tej zamordystycznej formacji żart trzyma, bo ciągle sobie tak żartują o tych gigantycznych obniżkach podatków.

Czy wymagasz tylko od Konfederacji i tylko ich będziesz oskarżał o populizm?


Tak, bo ich "postulaty" to koszty wielokrotnie większe od jakieś tam babciowe+ albo inny przekop Mierzei. To jest wręcz postawienie państwa od nowa, więc
Dwójeczka to będzie z rana u Konfederatów, jak się zderza z twardą rzeczywistością, że populizm, nawet ten prawicowy, nie działa XD


działa, jak pokazuje rzeczywistość, historia, nie wiem jakim głąbem trzeba być by nie zauważać, że działa ()

No i jak, masz info jak te swoje propozycje Mentzen chce zrealizować? XD


@Kempes: znaczy się oczekujesz realizacji żartów? to dopiero jest populizm xD
no to się bardzo mocno tej zamordystycznej formacji żart trzyma, bo ciągle sobie tak żartują o tych gigantycznych obniżkach podatków.


@Tymajster: skoro jest hajs na programy kredytowe, rewaloryzację 500+ i inne takie to chyba jest też hajs na obniżkę podatków gdyby zrezygnować z tych pierwszych? Czy się mylę i POPiS szykuje mi jakieś niespodzianki?

Tak, bo ich "postulaty" to koszty wielokrotnie większe od jakieś tam babciowe+ albo inny przekop Mierzei. To
Jak będę chciał to wykonam aborcję niezależnie od obowiązującego w Polsce prawa


@podjad3k: czyli to nie jest projekcja tylko prawda. Sam to właśnie przyznales. Nazwałeś katotaliban problemem, ale ważne, że to będzie też problem dla lewactwa i neuropy. "Przynajmniej lewactwo dupa boli" jedyny i niezmienny bodziec dla wyborców konfederackich zamordystów.
czyli to nie jest projekcja tylko prawda. Sam to właśnie przyznales. Nazwałeś katotaliban problemem, ale ważne, że to będzie też problem dla lewactwa i neuropy. "Przynajmniej lewactwo dupa boli" jedyny i niezmienny bodziec dla wyborców konfederackich zamordystów.


@Tymajster: bo wiesz, dla mnie Konfederacja to mniejsze zło, a zapach bólu dupy o poranku to tylko taki sympatyczny dodatek ;3

PS. To prawda
@Tymajster: przecież ten cały wpis jest pół żartem, pół serio. Serio, chyba 10 letnie dziecko widzi tutaj ironię, nikt o zdrowych zmysłach nie proponuje całkowitej likwidacji podatków. A TVN to taki TVP tylko wersja light, i tu i tam panuje tylko "jedna słuszna partia", tu i tu jest Konfederacja wykluczana i niezapraszana.