Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@nocny-mirek: chodzi mi o to, ze ja nie podbijam do żadnych modelek, bo nie moja liga, a jakieś kaszaloty piszą do mnie i myślą ze to ich liga. Nie mówię ze jestem chadem, ale ładny ze mnie chłopak w miarę.
@slkt: akurat brzydkie laski są jak spermiarze Janusze i podbijaja kilka lig wyżej myśląc że mają szanse i nadrobią super charakterem xd

Ja nawet kiedyś z ciekawości stwierdziłem że podpisze z brzydalką. Mimo to, że pisałem że nie jest w moim typie w pierwszej wiadomości to po kilku minutach było "ale daj spokój z tym wyglądem, on przeminie, chodź sie spotkac zobaczysz będzie super"
@slkt: Tinder #!$%@? sie tym ze na 1 kobiete przypada 3 facetow. Wiec moga celowac wyzej niz to co same soba prezentuja. Takie sa zasady gry. Jezeli liczysz na kogos w swojej lidze to lekko nie bedzie. A powyzej to mozesz zapomniec. W swojej lidze o wiele latwiej poznac kogos w realu. O ile masz gdzie poznac.
@slkt: > wiem ze wam trudno uwierzyć ze istnieją mężczyźni 7/10 i wyżej, wiec niech będzie, jestem brzydki

Wiemy, ze istnieją przystojni mężczyźni, ale nie wiemy jak bardzo siebie oceniasz ponad miarę a to dzieje się zawsze i u wszystkich. Także tego, skoro babcia dała Ci 7/10, sam sobie przyznałeś tyle samo, to masz max 5/10 i jeszcze dziwny charakter, co obniża cały scoring do 4.5/10. Pytanie jeszcze czy przypadkiem nie